1395/5/10 |
15:34 |
شناسه خبر: 31340

آغاز به پخش مجموعه نمایش عروسکی «ماماهوت»؛ روایتی متفاوت از دغدغه خانواده های ایرانی در شبکه دو

مخاطبان شبکه دو، از این هفته شاهد پخش مجموعه ای دیگر از تولیدات تابستانی این شبکه خواهند بود. این برنامه نمایشی که«ماماهوت» نام دارد با هدف به تصویر کشیدن موضوعات مختلف اجتماعی در فضای یک محله از...

مخاطبان شبکه دو، از این هفته شاهد پخش مجموعه ای دیگر از تولیدات تابستانی این شبکه خواهند بود. این برنامه نمایشی که«ماماهوت» نام دارد با هدف به تصویر کشیدن موضوعات مختلف اجتماعی در فضای یک محله از یکشنبه 11 مرداد ساعت 19 به روی آنتن می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه دو، مجموعه تلویزیونی «ماماهوت» کاری از گروه خانواده و فرهنگ روایت متفاوتی از دغدغه های اجتماعی خانواده های ایرانی با محوریت سبک زندگی و ساختاری عروسکیست که به تهیه‌کنندگی عباس صالحی، کارگردانی رزیتا غفاری و نویسندگی امیرعلی نبویان تهیه شده است.
این برنامه با ایجاد فضایی بانشاط، موضوعات و دغدغه های روز را در قالب نمایش‌های عروسکی و حضور مهمانان مختلف به مخاطبین منتقل می کند. ترویج یک خانواده مطلوب و سبک زندگی برتر اسلامی- ایرانی، وظایف، تکالیف و حقوق افراد در قبال یکدیگر، در قالب پیوندهای خانوادگی و ارتباطات درون‌شهری و ... در این برنامه مورد توجه قرار گرفته است.
خانواده ماماهوت شامل ماماهوت، بابا هوت، ماهوت، هوتن و... همچنین دیگر شخصیت‌های عروسکی در قالب انسان، حیوان و گیاهان، کاراکترهای بخش های نمایشی این مجموعه تلویزیونی را تشکیل می‌دهند.
گفتنی است جنس عروسک‌های این مجموعه به مانند ساختار آن در مقایسه با سایر مجموعه های تلویزیونی از شکلی نوین برخوردار است و برخلاف سایر عروسک ها که غالبا از پارچه، چوب و ... ساخته می شوند این عروسک ها ماهوتی اند، به همین دلیل نام این مجموعه از جنس عروسک‌ها گرفته شده است.
«ماماهوت» کاریست ازگروه خانواده و فرهنگ شبکه دو به تهیه‌کنندگی عباس صالحی و کارگردانی رزیتا غفاری که این هفته از یکشنبه تا چهارشنبه و زین پس هر هفته شنبه تا دوشنبه ساعت 19 پخش می شود و بازپخش آن ساعت 14:15 روز بعد خواهد بود.
سایر دست اندرکاران «ماماهوت» عبارتند از: سرپرست نویسندگان: امیرعلی نبویان، نویسندگان: پژمان مهرانی، بنیامین سربندی، تدوین: سعید یاسی پور، تصویربرداران: رضا شیخی، رضا شیبانی، طراحی دکور: رسول محمدی فر،  عروسک سازان: رزیتا غفاری،‌ فاطمه حسین زاده، مدیر دوبلاژ: اشکان صادقی، مدیر تولید: سجاد نوری.

 

گالری
ارسال نظر
captcha
نظرسنجی