1395/5/10 |
17:00 |
شناسه خبر: 31341

سلامی دوباره به دوستداران محیط زیست؛ آغاز به پخش سری جدید «طبیعت 360 درجه» از شبکه دو

علاقمندان برنامه های محیط زیستی می توانند سری جدید مجموعه «طبیعت 360 درجه» را از یکشنبه 10 مردادماه در شبکه دو سیما دنبال کنند.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، این برنامه با رویکرد بررسی پرونده های مختلف زیست محیطی در حوزه های طبیعی و انسانی و با دعوت از کارشناسان، مسئولان و متولیان اصلی محیط زیست کشور تلاش خواهد کرد مسائل مبتلابه محیط زیست امروز ایران را با نگاهی موشکافانه و دقیق بررسی کند.

تدارک انیمیشن هایی با هدف آموزش مسائل مختلف زیست محیطی، تهیه بخش «با محیط بانان»، پخش مستندهایی با موضوع معرفی زیستگاه ها و گونه های متنوع حیات وحش، خبرخوانی و بررسی اتفاقات گوناگون حوزه طبیعت و ... از جمله بخش های برنامه «طبیعت 360 درجه» است.

همچنین ارتباط دوسویه با مخاطبان برنامه در دو بخش «همیاران طبیعت» که به نمایش عکس ها و فیلم های ارسالی بینندگان می پردازد و  «پویش 360 درجه» که به فراخوان و دعوت از مردم در خصوص فعالیت های محیط زیستی اختصاص دارد، در این برنامه در نظر گرفته شده است.

گفتنی است بررسی حضور نامتعارف شکارچیان غیرمجاز در مناطق حفاظت شده و کشته شدن چندتن از محیط بانان در برنامه امشب قابل مشاهده است.

برنامه «طبیعت360 درجه» کاریست از گروه نهادهای اجتماعی که با تهیه کنندگی و اجرای پرهام دیباج یکشنبه ها ساعت 23:30  از شبکه دو سیما پخش می شود.

 

ارسال نظر
captcha