1395/5/13 |
13:58 |
شناسه خبر: 31354

«اون یکی ها»؛ یک فانتزی شاد روی آنتن شبکه دو

مجموعه نمایشی «اون یکی ها» تهیه شده در گروه کودک و نوجوان در جدول پخش تابستانی شبکه دو قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، مجموعه «اون یکی ها» که نوبت پخش آن روزهای زوج هر هفته در نظر گرفته شده، با ساختاری نمایشی همذات پنداری و تخیل پردازی کودکان را نشانه گرفته به گونه ای که باورها، بایدها و نبایدها و رفتارهای صحیح آموزشی، همچنین نکات مرتبط با مصرف بهینه آب و نتایج صرفه جویی در این نعمت الهی را در قالب نمایش هایی شاد به کودکان می آموزد.

گفتنی است اولین قسمت این مجموعه نمایشی که در آن به صورت ترکیبی  از حضور عروسک ها در کنار بازیگران استفاده شده چهارشنبه ساعت 15:30 روانه آنتن می شود.

در خلاصه داستان «اون یکی ها» آمده؛ این قصه، حکایتی است از دو سرزمین متفاوت؛ یکی واقعی و ملموس، دیگری فانتزی و خیال انگیز. یک خانواده از شهر به مزرعه ای نقل مکان می کند تا از آلودگی هوا نجات پیدا کند. در آنجا با افتادن یک سبد در حیاط خانه زمینه ورود شخصیت های فانتزی به داستان فراهم می شود و اینگونه «اون یکی ها» با اتفاقاتی خاص پای شان به سرزمین قصه ها باز می شود تا اهمیت نعمت الهی «آب» برای کودکان به تصویر کشیده شود.

مجموعه «اون یکی ها» به تهیه کنندگی لیلا مردانیان و کارگردانی علی مختارزاده تولید شده و امیر معراج، فریبا طالبی، محمدحسین بلوکات و تارا وفاخواه نیز از جمله بازیگران این مجموعه هستند.

سایر عوامل این مجموعه عبارتند از: سرپرست نویسندگان: لیلی گلدیس، رها مختارزاده، صداپیشه ها: آندارنیک خچومیان، مارال حاجی زاده، رکسانا گلزاده، موسیقی: فرید فرزاد، شاعر: ساغر مختاری، مونتاژ: اسماعیل جعفری، محبوبه موسوی، مدیر تصویربرداری: رسول خدابنده لو، تصویربرداران: مرتضی درویشخانی، امیر مهدوی، نورپرداز: رسول خدابنده لو، صدابردار: حمید دژاکام، طراح گریم: مانیا محمدی، تن پوش ها: حسین نوروزی، مسعود رضاخواه، سمانه شفیق پور، طراحان دکور: امیر میرقاسمی، هومن معصومی، گرافیست: کوروش یگانه.

 

ارسال نظر
captcha