1395/5/23 |
13:57 |
شناسه خبر: 31379

همراه با شبکه دو در شب میلاد امام رضا(ع)

شبکه دو سیما به مناسبت ولادت ثامن الائمه امام رضا (ع) ویژه برنامه های شیدایی، جشن دهه کرامت و کوی محبت را به صورت پخش زنده برای مخاطبان خود تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، ویژه برنامه جشن دهه کرامت کاریست از گروه کودک و نوجوان شبکه دو که در بخش های متنوع و دیدنی تهیه شده و شنبه و یکشنبه ساعت 17:30 از این شبکه پخش می شود. همچنین برنامه کوی محبت، از مشهدمقدس به روی آنتن می‌رود.

اقدامات آستان قدس رضوی در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در حمایت از مستضعفین، گزارشی از مراسم و برنامه هایی که در دهه کرامت در شهر مشهد مقدس برگزار می شود، همچنین موضوعاتی چون زیارت اولی ها، گفت و گو با تازه مسلمانان، نمونه هایی از توسل به امام رضا (ع) و کرامات ایشان... از جمله بخش های مختلف برنامه کوی محبت خواهد بود.
کوی محبت کاریست از گروه امور اجتماعی به تهیه کنندگی و اجرای سید مصطفی موسوی، این برنامه شنبه و یکشنبه ساعت 18:30 از شبکه دو سیما روانه آنتن می شود.
جُنگ ترکیبی «شیدایی» نیز کاریست از گروه خانواده و فرهنگ به تهیه کنندگی محمد نبهان و اجرای عبدا... روا که به مناسبت دهه کرامت از 13 تا 24 مردادماه هر شب بعد از گفتگوی ویژه خبری به روی آنتن می رود. این ویژه برنامه اهمیت جایگاه خواهری و برادری را در خانواده طراز مورد توجه قرار داده است که در شب میلاد هشتمین اختر تابناک آسمان امامت از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی