1395/6/1 |
14:38 |
شناسه خبر: 31415

خبرگزاری فارس: «علی‌اکبر ولایتی» امشب مهمان «روبه‌راه» می‌شود

«رو‌به‌راه» که این هفته «سلامت» را موضوع اصلی گفت‌وگو قرار داده است بنا دارد امشب با «علی اکبر ولایتی» در این رابطه صحبت کند.

به گزارش خبرگزاری فارس، علی اکبر ولایتی،متخصص اطفال و کودکان، رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام و مشاور اموربین الملل مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، امشب میهمان رو به راه می شود تا درباره موضوع برنامه گفتگویی داشته باشد.

«رو‌به‌راه»، در هفته گذشته نیز به موضوع کودکان کار پرداخت که در رابطه آن با مهمانان مختلفی از جمله شبنم مقدمی به گفت‌وگو پرداخت.

این برنامه، در این هفته نیز به موضوع سلامت پرداخت که در رابطه آن با مهمانان مختلفی از جمله مرضیه وحید دستجردی به گفت‌وگو پرداخت.

دستجردی در شب گذشته به موضوعاتی همچون خصوصی سازی در حوزه سلامت،کتاب،درآمد پزشکان،سختی کار و.... پرداخت.

«رو‌به‌راه» برنامه‌ای با مضمون اجتماعی که پخش سری اول آن از اردیبهشت ماه آغاز شد و در ماه مبارک رمضان نیز هر شب قبل از اذان مغرب روی آنتن می رفت و از ۲ مردادماه سری جدید آن در حال پخش است.

این برنامه زنده در این فصل همانند گذشته به موضوعات و معضلات اجتماعی می پردازد و موضوع مبتلابه جامعه را با حضور چهره های مردمی، افراد شاخص، مسئولان و کارشناسان از جنبه ها و زوایای مختلف مورد بررسی قرار می دهد.

این برنامه کاری از گروه امور اجتماعی شبکه دو سیما است که به تهیه کنندگی محمدرضا ماندگاران و با اجرای مژده لواسانی از شنبه تا دوشنبه هر هفته بعد از اخبار ۲۰:۳۰ روی آنتن شبکه دو می رود.

مجتبی فرجی، اشکان حاجی عبدالهی، محمد باریکانی ،حمید سعادتپور، محسن سهرابی از دیگر عوامل این برنامه هستند.

 

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی