1395/6/6 |
08:00 |
شناسه خبر: 31421

خبرگزاری فارس: بررسی تاثیر روابط پیش از ازدواج بر استحکام زندگی مشترک در «بیم و امید»

مستند «بیم و امید»چهارشنبه 3 شهریور ماه با پخش برش‌هایی از یک زندگی واقعی و بررسی های کارشناسانه، تاثیر روابط بلندمدت زوجین قبل از ازدواج و همچنین ارائه پیشنهاد ازدواج از سوی خانم را بر زندگی...

مستند «بیم و امید»چهارشنبه 3 شهریور ماه با پخش برش‌هایی از یک زندگی واقعی و بررسی های کارشناسانه، تاثیر روابط بلندمدت زوجین قبل از ازدواج و همچنین ارائه پیشنهاد ازدواج از سوی خانم را بر زندگی مشترک مورد بررسی قرار می‌دهد.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، علی درستکار در چهارمین قسمت از این برنامه با ایراندخت فیاض; استاد دانشگاه و سید محسن فاطمی فوق تخصص روانشناسی، فقدان یک ازدواج موفق را از دریچه های فوق مورد واکاوی قرار می دهد.

قرار گرفتن در روابط بلندمدت قبل از ازدواج اتفاقی است که کارشناسان و فعالان حوزه خانواده همواره توجه افراد جامعه را به آن جلب کرده اند. از سوی دیگر با توجه به اینکه پیشنهاد مستقیم ازدواج از سوی خانم در شرایط جامعه ما چندان مرسوم نبوده و این اتفاق می تواند آغازگر مشکلات دیگری در زندگی شود; برنامه " بیم و امید" تاثیر این دو عامل را مورد بررسی کارشناسی قرار داده است.

گفتنی است برنامه بیم و امید متشکل از بخش های مستند و کارشناسی، دوربین خود را به مجتمع های قضایی خانواده برده و داستان هایی واقعی از بحران طلاق و عوارض و اتفاقات پیرامون آن را به تصویر می کشد که مورد بررسی کارشناسانی از قوه قضائیه و روانشناسان فعال در این زمینه قرار می گیرد.

«بیم و امید» کاریست از گروه امور اجتماعی شبکه دو و با مشارکت مرکز رسانه قوه قضائیه که به تهیه کنندگی امیر اکبرزاده و اجرای علی درستکار در هفته اول شهریور ماه از یکشنبه تا چهارشنبه ساعت 18 و پس از آن به صورت هفتگی از شبکه دو سیما پخش می شود.

 

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی