1395/6/6 |
09:00 |
شناسه خبر: 31423

مروری بر عملیاتی شدن ایده ساخت یک دستگاه اکسیژن ساز در «دات آی آر»

برنامه «دات آی آر» امروز چهارشنبه 3 شهریور ماه میزبان جوانِ طراح و سازنده یک دستگاه اکسیژن ساز است تا در خصوص تولید این وسیله به عنوان یکی از نیازهای حیاتی جانبازان شیمیایی و بیماران قلبی...

 

 

برنامه «دات آی آر» امروز چهارشنبه 3 شهریور ماه میزبان جوانِ  طراح و سازنده یک دستگاه اکسیژن ساز است تا در خصوص تولید این وسیله به عنوان یکی از نیازهای حیاتی جانبازان شیمیایی و بیماران قلبی، ریوی به گفت و گو بپردازد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، ساخت این دستگاه اکسیژن ساز که  با توجه به وزن کمتر و قیمت مناسب تر راهکاری اقتصادی و به صرفه برای بیمارستان ها و مراکز نگهداری جانبازان و بیماران قلبی، ریوی به شمار می رود با همکاری یک شرکت دانش بنیان تولید شده است. تولید این دستگاه با توجه به بحث اقتصاد مقاومتی و مولد می تواند باب جدیدی را در خصوص تولید تجهیزات مهندسی پزشکی ساختِ داخل باز کند.

«دات آی آر» یک برنامه علمی، اجتماعی است که با معرفی استعدادهای برتر ضمن تکیه بر سبک زندگی اسلامی و ایرانی، اهرمی برای تشویق جامعه به قدم زدن در محیط علم به شمار می رود و در بطن خود واجد آموزش های لازم در خصوص چگونگی به بار نشستن ایده هاست.

گفتنی است این برنامه با حمایت ستاد توسعه فرهنگ، علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان در گروه امور اجتماعی شبکه دو سیما تهیه شده و با تهیه کنندگی ابوالفضل صفری و کارگردانی و اجرای آرمین قاسم زاده سه شنبه و چهارشنبه هر هفته بعد از خبر 20:30 از شبکه دو سیما به روی آنتن می رود.

 

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی