1395/6/6 |
09:04 |
شناسه خبر: 31424

تسنیم: بررسی عملیاتی شدن ایده ساخت یک دستگاه اکسیژن ساز در «دات آی آر»

برنامه «دات آی آر» امروز چهارشنبه ۳ شهریور ماه میزبان جوانِ طراح و سازنده یک دستگاه اکسیژن ساز است تا در خصوص تولید این وسیله به عنوان یکی از نیازهای حیاتی جانبازان شیمیایی و بیماران قلبی...

 

برنامه «دات آی آر» امروز چهارشنبه ۳ شهریور ماه میزبان جوانِ طراح و سازنده یک دستگاه اکسیژن ساز است تا در خصوص تولید این وسیله به عنوان یکی از نیازهای حیاتی جانبازان شیمیایی و بیماران قلبی، ریوی به گفت‌وگو بپردازد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا»، ساخت این دستگاه اکسیژن ساز که با توجه به وزن کمتر و قیمت مناسب‌تر راهکاری اقتصادی و به صرفه برای بیمارستان‌ها و مراکز نگهداری جانبازان و بیماران قلبی، ریوی به شمار می‌رود با همکاری یک شرکت دانش بنیان تولید شده است. تولید این دستگاه با توجه به بحث اقتصاد مقاومتی و مولد می‌تواند باب جدیدی را در خصوص تولید تجهیزات مهندسی پزشکی ساختِ داخل باز کند.
«دات آی آر» یک برنامه علمی، اجتماعی است که با معرفی استعدادهای برتر ضمن تکیه بر سبک زندگی اسلامی و ایرانی، اهرمی برای تشویق جامعه به قدم زدن در محیط علم به شمار می‌رود و در بطن خود واجد آموزش‌های لازم در خصوص چگونگی به بار نشستن ایده‌هاست.

 این برنامه با حمایت ستاد توسعه فرهنگ، علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان در گروه امور اجتماعی شبکه دو سیما تهیه شده و با تهیه کنندگی ابوالفضل صفری و کارگردانی و اجرای آرمین قاسم زاده سه شنبه و چهارشنبه هر هفته بعد از خبر 20:30 از شبکه دو سیما به روی آنتن می‌رود.

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی