1395/6/10 |
11:23 |
شناسه خبر: 31450

مروری بر مرز بین استرس و افسردگی در «کمی دور، کمی نزدیک»

«کمی دور، کمی نزدیک» چهارشنبه 10 شهریور ماه ساعت 13:30مرز بین استرس و افسردگی را با حضور داریوش تقی زاده؛ روانشناس به صورت تخصصی واکاوی می کند.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، در حال حاضر بسیاری از روانپزشکان بر این باورند که اضطراب و افسردگی دو سر یک طیف هستند و در بسیاری موارد علایم استرس با نشانه‌های افسردگی تظاهر پیدا می کند. از این رو با درمان اضطراب افراد می توان نقش مثبتی در سلامت روحی و جسمی افراد ایفا کرد.
با توجه به اینکه دستیابی به سلامت روانی اکتسابی است و آموزش آن می‌تواند بسیاری از مشکلات روحی را کاهش دهد، «کمی دور، کمی نزدیک» سعی در تغییرات رفتاری و نگرشی افراد برای حل معضلات روانی و عصبی جامعه دارد.
گفتنی است این برنامه با ساختاری ترکیبی از دو بخش نمایشی و تحلیل روانشناختی برای تبیین موضوعات خود بهره می برد. مجری-بازیگران «کمی دور، کمی نزدیک» مهدی صبایی و سمانه پاکدل هستند که طبق روال همیشه در قطعاتی نمایشی؛ محور اصلی برنامه را به صورتی ملموس به تصویر می کشند.
«کمی دور، کمی نزدیک» کاریست از گروه خانواده و فرهنگ شبکه دو به تهیه کنندگی آرزو ابوحمزه که شنبه، دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه ساعت 13:30 پخش می شود و بازپخش آن روز بعد ساعت 8:30 صبح خواهد بود.

 

ارسال نظر
captcha