1395/6/14 |
15:26 |
شناسه خبر: 31459

آخرین اطلاعات درباره یوزپلنگ ایرانی در برنامه «طبیعت 360 درجه»

به مناسبت روز ملی یوزپلنگ ایرانی «طبیعت 360 درجه» موضوع این هفته برنامه خود را به این گونه منحصر به فرد حیات وحش ایران اختصاص داده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، هومن جوکار؛ مدیر پروژه ملی یوزپلنگ ایرانی مهمان این برنامه است تا با بیان توضیحاتی در خصوص آخرین وضعیت یوزپلنگ ایرانی درباره چالش هایی که این گونه نادر حیات وحش برای بقا با آن روبروست و روند حفاظتی از این گربه تیزپا با پرهام دیباج به گفت و گو بپردازد.

گفت و گو با بهمن نجفی؛ محیط بان بازنشسته، گزارش هایی از یوزپلنگ ایرانی،کویر و موشن گرافیک هایی با موضوع استفاده از دوچرخه به جای خودرو در کنار پخش عکس ها و فیلم های مردمی در بخش همیاران طبیعت و خبرخوانی از دیگر بخش های این برنامه محیط زیستی خواهند بود.

گفتنی است برنامه «طبیعت 360 درجه» با رویکرد بررسی پرونده های مختلف زیست محیطی در حوزه های طبیعی و انسانی و با دعوت از مهمانان مختلف، مسائل مبتلابه محیط زیست امروز ایران را با نگاهی موشکافانه و دقیق بررسی می کند.

«طبیعت 360 درجه» کاریست ازگروه نهادهای اجتماعی که به تهیه کنندگی پرهام دیباج یکشنبه هرهفته بعد از گفت و گوی ویژه خبری از شبکه دو سیما پخش می شود و بازپخش آن سه شنبه ساعت 45 دقیقه بامداد خواهد بود.

 

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی