1395/6/15 |
15:46 |
شناسه خبر: 31463

بانی فیلم:‌ تصویربرداری سریال شبکه دو به 60 درصد رسید «یکتا» آبان روی آنتن می‏ رود

سریال «یکتا» به کارگردانی شهرام شاه حسینی و تهیه کنندگی بهروز مفید این روزها با بازی طوفان مهردادیان حوالی خیابان ظهیرالدوله مقابل دوربین رفته است.

به گزارش بانی فیلم، سریال «یکتا» به کارگردانی شهرام شاه حسینی و تهیه‌کنندگی بهروز مفید این روزها در خیابان ظهیرالدوله حوالی شمیرانات و در لوکیشنی فرعی مقابل دوربین رفته است. بهروز مفید تهیه کننده در این باره به بانی فیلم گفت: تا کنون ۶۰ درصد از سریال تصویربرداری شده است و طبق پیش بینی های انجام شده تا اواسط آبان ادامه خواهد داشت.
وی درباره زمان پخش سریال نیز افزود: اوایل آبان پخش آن اغاز خواهد شد و قرار نیست بازیگر دیگری به کار اضافه شود.
مفید درباره لوکیشن های بعدی سریال نیز عنوان کرد: خیابان فرشته و کارخانه ای واقع در جاده کرج لوکیشن های دیگری هستند که گروه به زودی در آنجا مستقر خواهد شد.
طوفان مهردادیان و شیرین اسماعیلی از بازیگرهای این سکانس هستند و به تازگی مرتضی زارع بازیگر فیلم «دزد و پری» و «روز سوم» نیز به گروه بازیگران این سریال اضافه شده است.
همچنین روزهای گذشته شبنم قلی خانی، فرناز رهنما، سام درخشانی و بهرنگ علوی حوالی خیابان یوسف آباد مقابل دوربین این سریال رفته‌اند.
تا به حال از ۶۰ درصد از این سریال ضبط شده و اغلب بازیگران اصلی این سریال مقابل دوربین رفته‌اند. همچنین تدوین نیز به صورت همزمان انجام می‌شود.
گروه تولید سریال «یکتا» تا روزهای پایانی مهرماه مشغول به ضبط خواهند بود و به احتمال فراوان این سریال در روزهای پائیز به روی آنتن خواهد رفت.
از دیگر بازیگران این سریال می‌توان به: سام درخشانی، آشا محرابی، سیامک اطلسی، پژمان بازغی، شبنم قلی خانی، الهه حضاری، بهرنگ علوی و مزدک رستمی اشاره کرد.
عوامل دیگر این سریال عبارتند از: ایمان توکلی (دستیار یک کارگردان)، علیرضا رنجبران(مدیر تصویربرداری)، یاسر رمضانی(صدابردار)، علی خلیلی(مدیر تولید)، بهنود یخچالی (آهنگساز)، شهرام خلج(طراح گریم)، امید صالحی(عکاس)، سعید اسدی(طراح صحنه)، نازنین توسلی(طراح لباس)، هاشم علی اکبری(مدیر برنامه ریزی)،‌ سید مسعود مهدوی(مدیر تدارکات).
سریال «یکتا» که به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه دو در مرحله پیش تولید و بازنویسی فیلم‌نامه توسط گروه نویسندگان (علی دادرس، آزیتا ایرایی،آقای پایدار) قرار گرفته یک ملودرام خانوادگی ۲۶ قسمتی است.
«یکتا» با محوریت موضوعی همدلی و ایثار در یک خانواده ایرانی به نقش مهم و تاثیرگذار زن در سرپرستی و تربیت فرزند بعد از فوت همسر و دفاع از حقوق و کیان خانواده در این شرایط می‌پردازد. پیش‌بینی زمان پخش این سریال از شبکه دو سیما، پاییز امسال در نظر گرفته شده است. این سریال موضوعی خانوادگی را در بستر یک قصه ملودرام اجتماعی با رویکردهای سبک زندگی و حمایت از تولید داخلی به تصویر می‌کشد.

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی