1395/6/16 |
14:25 |
شناسه خبر: 31465

معرفی دو ایده «کیسه های هوشمند » و سامانه «هم تگ» در برنامه «دات آی آر»

«کیسه های هوشمند » و طرح جامع تبلیغاتی«هم تگ» دو ایده ای که توسط دو شرکت دانش بنیان طراحی شده اند؛ سه شنبه و چهارشنبه 16 و 17 شهریور ماه در برنامه «دات آی آر» بررسی خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، سه شنبه 16 شهریور در برنامه «دات آی آر» شاهد بررسی طرح «کیسه های هوشمند» با ویژگیِ حیاتیِ زیست تخریب پذیری خواهیم بود. پاکت هایی که جذب طبیعت شده و بر خلاف کیسه های پلاستیکی فعلی از جنس «نانو» ساخته شده اند. این کیسه ها ارگانیک بوده و مواد غذایی را برای مدت بیشتری سالم حفظ می کند.

رسول لسان خوش؛ طراح ایده فوق نیز مهمان این برنامه است تا توضیحات جامع و کاملی در خصوص «کیسه های هوشمند» به مخاطبان علاقمند به دانش های نوین ارائه کند.

همچنین چهارشنبه 17 شهریور این برنامه میزبان علی فزونی طراح سامانه «هم تگ» است که به عنوان اولین سیستم جامع تبلیغات هوشمند ایرانی شناخته می شود. طرحی که در صورت عملیاتی شدن امکان کسب درآمد از طریق تبلیغات را برای بسیاری فراهم کرده و به نوعی سیستم یکپارچه تبلیغات در سطح کشور خوانده می شود.

«دات آی آر» یک برنامه علمی، اجتماعی است که با معرفی ایده ها و استعدادهای برتر ضمن تکیه بر سبک زندگی اسلامی و ایرانی، اهرمی برای تشویق جامعه به قدم زدن در محیط علم به شمار می رود و در بطن خود واجد آموزش های لازم در خصوص چگونگی به بار نشستن ایده هاست.

گفتنی است «دات آی آر» با مشارکت ستاد توسعه فرهنگ، علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان در گروه امور اجتماعی شبکه دو سیما تهیه شده و با تهیه کنندگی ابوالفضل صفری و کارگردانی و اجرای آرمین قاسم زاده سه شنبه و چهارشنبه هر هفته بعد از خبر 20:30 از شبکه دو سیما به روی آنتن می رود.

 

 

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی