1395/6/16 |
14:29 |
شناسه خبر: 31466

راهکارهای کسب آرامش و کاهش اضطراب با ورزش در «کمی دور، کمی نزدیک»

برنامه «کمی دور، کمی نزدیک» سه شنبه 16 شهریور ساعت 13:40 با رویکرد آموزش مهارت های زندگی، ورزش را به عنوان راهکاری برای کسب آرامش و کاهش اضطراب به بینندگان خود معرفی کرده و مورد واکاوی قرار می دهد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، این قسمت از برنامه با حضور داریوش تقی زاده؛ کارشناس ارشد روانشناسی از دریچه ورزش درمانی به مساله افزایش تمرکز و کنترل ذهن برای داشتن آرامش روانی افراد و دوری از معضل اعتیاد می پردازد.

برنامه «کمی دور، کمی نزدیک» با بهره گیری از نظرات کارشناسی و روایت یک مجموعه داستانی، آگاهی و اطلاع رسانی در خصوص معضل سوءمصرف مواد مخدر و مبارزه با آن را در دستور کار دارد و تاکنون تاثیرات عوامل مختلفی چون معنویت، استرس، افسردگی و ... را بر بحران اعتیاد مورد بررسی قرار داده است.

مجری-بازیگران این برنامه مهدی صبایی و سمانه پاکدل هستند که طبق روال همیشه در قطعاتی نمایشی؛ محور اصلی برنامه را به صورتی ملموس به تصویر می کشند.

گفتنی است «کمی دور، کمی نزدیک» کاریست از گروه خانواده و فرهنگ شبکه دو به تهیه کنندگی آرزو ابوحمزه که شنبه، دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه ساعت 13:40 پخش می شود و بازپخش آن روز بعد ساعت 8:30 صبح خواهد بود.

 

 

 

ارسال نظر
captcha