1395/6/24 |
15:02 |
شناسه خبر: 31493

با هدف پرداختن به خانواده شاد و با نشاط؛ «عصر خانواده» میزبان فرهاد آئیش و کمند امیرسلیمانی می شود

برنامه «عصر خانواده» چهارشنبه 24 شهریور میزبان فرهاد آئیش و کمند امیرسلیمانی؛ دو تن از بازیگران سینما، تئاتر و تلویزیون کشورمان می شود تا به منظور داشتن یک خانواده «شاد و بانشاط» تجربیات مفید...

برنامه «عصر خانواده» چهارشنبه 24 شهریور میزبان فرهاد آئیش و کمند امیرسلیمانی؛ دو تن از بازیگران سینما، تئاتر و تلویزیون کشورمان می شود تا به منظور داشتن یک خانواده «شاد و بانشاط» تجربیات مفید در این خصوص را به اشتراک بگذارد.
به گزارش روابط عمومی شبکه دو، برنامه ریزی برای تعطیلات آخر هفته با رویکرد استفاده بهینه از اوقات فراغت در بستر یک خانواده سالم، محور این قسمت از برنامه «عصر خانواده» است که همراه با اجرای محمود رضا قدیریان و در کنار بخش های آموزشی و مفرح مختلفی تقدیم مخاطبان این برنامه می شود.
گفتنی است برنامه «عصر خانواده» با رویکرد بهبود و اصلاح سبک زندگی به صورت تخصصی به موضوعات خانواده محور پرداخته و لذت حضور در کانون خانواده و ارائه راهکارها و ایده‌های مناسب را برای طرح الگوی خانواده مطلوب ایرانی ـ اسلامی در دستور کار دارد.
«عصر خانواده» کاریست از گروه خانواده و فرهنگ به تهیه کنندگی علی اکبر کریمی و سحر رضوی و اجرای گیتی خامنه، سونیا پوریامین و محمود رضا قدیریان که با موضوعات و بخش های متنوعی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 18 از شبکه دو سیما پخش می شود.

 

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی