1395/6/29 |
17:00 |
شناسه خبر: 31512

معرفی ویژه برنامه های شبکه دو به مناسبت آغاز سال تحصیلی

همزمان با بازگشایی مدارس شبکه دو سیما اقدام به تدارک برنامه های مختلفی کرده که از این میان می توان به برنامه «نقطه سر خط» و دو ویژه برنامه زنده «جشن شکوفه ها» و «جشن بازگشایی مدارس» اشاره کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، برنامه «نقطه سر خط» با محوریت واکاوی سیر تحول نظام جدید آموزشی بر اساس سند تحول بنیادین آموزش و پرورش به معرفی زیرمجموعه های سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پروش خواهد پرداخت.

همچنین پخش مستند گزارشی، مسابقه پیامکی متناسب با موضوع هر بحث به همراه نمایش فیلم های کوتاه آموزشی و وله های تصویری در کنار پرداختن به انتشارات مدرسه، معرفی مجلات رشد و ... از دیگر بخش های این برنامه است که با مشارکت سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پروش در گروه نهادهای اجتماعی شبکه دو سیما تهیه شده است.

«نقطه سر خط» با تهیه کنندگی مریم فاطمی و اجرای داود خالقی از سوم مهرماه در جدول پخش برنامه های این شبکه قرار خواهد گرفت.

جشن آغاز سال تحصیلی همراه با عمو مهربان

دانش آموزان همراه با عمو مهربان؛ آغاز سال تحصیلی 95-96 را جشن می گیرند و دوربین های شبکه دو به صورت زنده این مراسم را پوشش خواهند داد.

گفتنی است گروه کودک و نوجوان طی دو ویژه برنامه با اجرای سید مجتبی ظریفیان به این مراسم می پردازد. جشن شکوفه ها که مختص دانش آموزان کلاس اولی است چهارشنبه 31 شهریور ساعت 9:30 صبح به روی آنتن می رود. همچنین به بهانه بازگشایی مدارس نیز ویژه برنامه ای زنده از این مراسم برای مخاطبان شبکه دو سیما تدارک دیده شده که شنبه سوم مهرماه ساعت 9:30 در جدول پخش برنامه های این شبکه قرار دارد.

 

 

 

 

 

ارسال نظر
captcha