1395/7/5 |
16:08 |
شناسه خبر: 31546

تدارک ویژه برنامه «عصر خانواده» به مناسبت روز ملی خانواده

بزرگداشت روز ملی خانواده در شبکه دو

برنامه «عصر خانواده» سه شنبه 6 مهرماه به مناسبت فرا رسیدن روز ملی خانواده با دعوت از مهمانان و کارشناسان مختلف اهمیت و ضرورت نقش خانواده در سلامت جامعه و تربیت فرزندان را مورد بررسی قرار می دهد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، در کنار این گفت و گو ها بخش های مختلفی در این برنامه تدارک دیده شده که به مفاهیم ارزشمند و موثر در بهبود و اصلاح سبک زندگی می پردازند. همچنین روحانیون و کارشناسان مذهبی مختلفی مهمان این برنامه خواهند بود تا به جایگاه خانواده در اسلام و کاهش آسیب های خانوادگی با تمسک به باورهای دینی بپردازند.

اولین بخش برنامه «عصر خانواده» در روز ملی خانوده ساعت 10:30 با اجرای محمودرضا قدیریان تقدیم مخاطبان می شود و در ادامه بخش دوم این برنامه ساعت 13 با اجرای گیتی خامنه به روی آنتن می رود. همچنین ساعت 18:30 و 21 دو بخش دیگر  این ویژه برنامه با اجرای سونیا پوریامین از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

گفتنی است روز 25 ذی الحجه روز خانواده، یاد آور روز نزول آیاتی  از سوره هل اتی (دهر) در شأن اهل بیت (ع) و مقام و منزلت ایشان است؛ مقام و منزلتی که درسایه اعمال صالحه و نیات پاک و والای آن بزرگواران حاصل شد. چنین روزی از آن رو به " روز خانواده " موسوم شده که بهترین تجلی از خانواده اسلامی را به نمایش می گذارد.

«عصر خانواده» کاریست از گروه خانواده و فرهنگ به تهیه کنندگی علی اکبر کریمی و سحر رضوی و اجرای گیتی خامنه، سونیا پوریامین و محمود رضا قدیریان که با موضوعات و بخش های متنوعی به صورت ثابت از شنبه تا چهارشنبه ساعت 18 در جدول پخش برنامه های شبکه دو قرار دارد.

 

 

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی