1395/7/11 |
21:00 |
شناسه خبر: 31559

«زنده باد زندگی» میزبان قائم‌مقام ستاد سرشماری نفوس و مسکن می شود

با توجه به شروع طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن 95 از ابتدای هفته جاری، برنامه «زنده باد زندگی» دوشنبه 12 مهرماه با حضور علیرضا زاهدیان؛ معاون طرح‌های آماری مرکز آمار ایران و...

با توجه به شروع طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن 95 از ابتدای هفته جاری، برنامه «زنده باد زندگی» دوشنبه 12 مهرماه با حضور علیرضا زاهدیان؛ معاون طرح‌های آماری مرکز آمار ایران و قائم‌مقام ستاد سرشماری عمومی نفوس و مسکن کشور به روی آنتن می رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، این برنامه همچنین میزبان دو بانوی تولیدکننده فرش دستبافت و یک مشاور و کارشناس سرمایه گذاری است تا علاوه بر موضوع جمعیت، موضوع کارآفرینی و سرمایه گذاری در بازار کسب و کار را نیز مورد بررسی قرار دهد.

گفتنی است این برنامه واکاوی سبک زندگی اسلامی و ایرانی در جامعه معاصر، سرعت بخشی به فرآیند فعالیت های اجتماعی و زیر ذره بین قرار دادن موضوعات مبتلابه اجتماعی را رویکرد مفروض خود قرار داده است.

«زنده باد زندگی» کاری است ازگروه نهادهای اجتماعی که با تهیه کنندگی و اجرای محمدجعفر خسروی روزهای شنبه تا سه شنبه ساعت ۱۰:۳۰ از شبکه دو پخش می شود و بازپخش آن ساعت ۱۰ دقیقه بامداد روز بعد خواهد بود.

 

 

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی