1395/7/26 |
14:13 |
شناسه خبر: 31572

پایگاه اطلاع رسانی سیما: «رو به راه» میزبان عوامل «هیهات» می شود

عوامل فیلم سینمایی «هیهات» مهمان «روبه راه» می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ هادی مقدم دوست و دانش اقباشاوی، دو تن از کارگردانان این فیلم سینمایی امشب در رابطه با این فیلم در «رو به راه» صحبت می کنند.

«هیهات» فیلمی در ۴ اپیزود و به کارگردانی و نویسندگی هادی نائیجی، دانش اقباشاوی، روح‌الله حجازی و هادی مقدم‌دوست و تهیه‌کنندگی محمد رضا شفیعی محصول سال ۱۳۹۴ است.این فیلم از ابتدای مهرماه درحال اکران است.

در این فیلم حمید فرخ نژاد در اپیزود اول، حامد بهداد در اپیزود دوم، مینا ساداتی در اپیزود سوم، بابک حمیدیان در اپیزود سوم و آلا نجم در اپیزود چهارم به ایفای نقش پرداخته اند.

در روزهای گذشته «رو به راه» میزبان عوامل فیلم سینمایی «اروند» و فیلم انیمیشن «ناسور» نیز بوده است و با آنان درباره این آثار گفتگوی مفصلی انجام داده است.

«رو‌ به‌ راه» برنامه‌ای با مضمون اجتماعی است که پخش سری اول آن از اردیبهشت ماه آغاز شد و در ماه مبارک رمضان نیز هر شب قبل از اذان مغرب روی آنتن می رفت. این برنامه در سری جدید از دوم مردادماه آغاز شده است.

این برنامه زنده در این فصل همانند گذشته به موضوعات و معضلات اجتماعی می پردازد و موضوع مبتلابه جامعه را با حضور چهره های مردمی، افراد شاخص، مسئولان و کارشناسان از جنبه ها و زوایای مختلف مورد بررسی قرار می‌دهد.

مجتبی فرجی، اشکان حاجی عبدالهی، یاسر آخوندی، حمید سعادتپور، محمد باریکانی، محسن سهرابی از جمله عوامل این برنامه هستند.

این برنامه کاری از گروه امور اجتماعی شبکه دو سیماست که به تهیه کنندگی محمدرضا ماندگاران و با اجرای مژده لواسانی از شنبه تا دوشنبه هر هفته بعد از اخبار ۲۰:۳۰ روی آنتن شبکه دو می‌رود.

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی