1395/7/26 |
14:30 |
شناسه خبر: 31573

خبرگزاری فارس: عوامل فیلم سینمایی «اروند» به تلویزیون می‌آیند

عوامل فیلم سینمایی اروند،اولین فیلم سینمایی با موضوع روایت 175 شهید غواص ،مهمان روبه راه می شوند.

به گزارش خبرگزاری فارس، پوریا آذربایجانی کارگردان و علی شادمان بازیگر این فیلم سینمایی امشب در رابطه با این فیلم در رو به راه صحبت می کنند.

فیلم سینمایی اروند که اولین روایت سینمایی ایران از زنده به گور شدن شهدای غواص است. از جمله بازیگران این فیلم می توان به سعیدآقاخانى، طنازطباطبایى، پانته آ پناهى ها، مهرداد صدیقیان، امید روحانى، حسین سلیمانى، کاظم سیاحى، امیرحسین قدسى على شادمان، مالک سراج، سینا کرمى، سپهراد فرزامى و ستایش مرادى اشاره کرد.

«رو‌ به‌ راه»، در هفته گذشته به دلیل مصادف بودن با تاسوعا و عاشورای حسینی به پخش نرسید واز امشب مجددا پخش آن از سر گرفته می شود.

«رو‌ به‌ راه» برنامه‌ای با مضمون اجتماعی است که پخش سری اول آن از اردیبهشت ماه آغاز شد و در ماه مبارک رمضان نیز هر شب قبل از اذان مغرب روی آنتن می رفت. این برنامه در سری جدید از دوم مردادماه آغاز شده است.

این برنامه زنده در این فصل همانند گذشته به موضوعات و معضلات اجتماعی می پردازد و موضوع مبتلابه جامعه را با حضور چهره‌های مردمی، افراد شاخص، مسئولان و کارشناسان از جنبه ها و زوایای مختلف مورد بررسی قرار می‌دهد.

مجتبی فرجی، اشکان حاجی عبدالهی، یاسرآخوندی،حمید سعادتپور، محمد باریکانی، محسن سهرابی از جمله عوامل این برنامه هستند.

این برنامه کاری از گروه امور اجتماعی شبکه دو سیماست که به تهیه کنندگی محمدرضا ماندگاران و با اجرای مژده لواسانی از شنبه تا دوشنبه هر هفته بعد از اخبار ۲۰:۳۰ روی آنتن شبکه دو می‌رود.

 

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی