1395/8/3 |
18:00 |
شناسه خبر: 31582

واگویی دانستنی های مفید در خصوص دانش لیزر در برنامه «زنده باد زندگی»

«زنده باد زندگی» سه شنبه 4 آبان ماه موضوع گسترش دانش لیزر و کاربردهای آن در سطح جهان و ایران را در گفت و گو با یکی از اعضای هیات علمی پژوهشکده لیزر مورد توجه قرار می دهد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، مرتضی ساسانی قمصری؛ دکترای نانوفتونیک و عضو هیات علمی پژوهشکده لیزر و پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای دانستنی های مفیدی پیرامون لیزر و موارد مختلف استفاده از آن را برای بینندگان برنامه بازگو خواهد کرد.
همچنین محمودرضا نمدچی؛ دندانپزشک نیز با حضور در این برنامه فرهنگ نگهداری از دندان و درمان آن در ایران را با نگاهی اجتماعی مورد توجه قرار می دهد و در بخش دیگری از «زنده باد زندگی» گفت و گویی ویژه با دو گروه از سرشماران نفوس و مسکن برای مخاطبان علاقمند به مبحث آمار و سرشماری در نظر گرفته شده است.
گفتنی است این برنامه واکاوی سبک زندگی اسلامی و ایرانی در جامعه معاصر، سرعت بخشی به فرآیند فعالیت های اجتماعی و زیر ذره بین قرار دادن موضوعات مبتلابه اجتماعی را رویکرد مفروض خود قرار داده است.
«زنده باد زندگی» کاری است ازگروه نهادهای اجتماعی که با تهیه کنندگی و اجرای محمدجعفر خسروی روزهای شنبه تا سه شنبه ساعت ۱۰:۳۰ از شبکه دو پخش می شود و بازپخش آن ساعت ۱۰ دقیقه بامداد روز بعد خواهد بود.

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی