1395/8/6 |
12:30 |
شناسه خبر: 41586

کنکاشی در وضعیت طراحی لباس در ایران در مناظره «غیر محرمانه»

مستند مناظره «غیرمحرمانه» در برنامه این هفته خود که پنجشنبه و جمعه 6 و 7 آبان ماه از شبکه دو پخش می شود نگاهی به موضوع مد و پوشاک داشته و از منظر طراحی لباس به این مبحث پرداخته است.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، «غیرمحرمانه» دربرنامه هفته ابتدایی آبان ماه به وضعیت طراحی لباس در ایران، معضلات و مشکلات طراحان لباس و فرهنگ طراحی مد و لباس ایرانی-اسلامی نگاهی ویژه داشته است.
دربرنامه اتاق فکرِ «غیرمحرمانه»که پنجشنبه ششم آبان ماه ساعت ۲۱ از شبکه دو سیما پخش می‌شود پیام اسدی؛ مدیرعامل تولید و پخش دو نشانِ تجاری مانتو، آذردخت داوری؛ مشاور و روانشناس، و محمد جواد صدق آمیز؛ مدیر مرکز پژوهش های اتحادیه صنف پوشاک و شاهرخ جعفری، مدیرعامل شرکت تولید لباس حضور پیدا کرده اند.
عمده موضوعات و نکات مطرح شده دراتاق فکرِ این برنامه درباره اهمیت موضوع طراحی لباس و عدم توجه شایسته مسئولان به آن همچنین تلاش بسیار قابل توجه طراحان لباس ایرانی برای ترویج فرهنگ ایرانی- اسلامی خواهد بود.
در مناظره «غیرمحرمانه»که جمعه هفتم آبان ماه ساعت ۲۱ با حضور مدعوین و میهمانان اصلی روانه آنتن می شود، حمید قبادی؛ دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مینو پدرام؛ عضو هیات مدیره انجمن طراحان مد و پارچه ایران و مجید افتخاری؛ دبیر کمیته انجمن پوشاک به ارائه نظرات و دیدگاه های خود پرداخته اند.
در این مناظره به تلاش دولت برای ساماندهی طراحی لباس در کشور، مشکلات و معضلات و پتانسیل بالای نسل جدید طراحان لباس در ایران اشاره خواهد شد.
«غیرمحرمانه» تا کنون موضوعات مختلفی را چون بررسی وضعیت صنعت خودروسازی، گردشگری در ایران؛ فرصت ها و تهدیدها، نگاهی به وضعیت بنزین و آلودگی هوا، جریانات مد و پوشاک در کشور، روشن کردن چندسویه واقعیت ترافیک، بنیان های اقتصاد مقاومتی و راهکارهای عملیاتی شدن آن، فرهنگ مدارا، حمایت از تولید ملی چرا و چگونه، دگردیسی های زبان فارسی در فضای مجازی، نگاهی ویژه به حاشیه نشینی، ضرورت توجه ویژه به نخبه پروری و ایده های برتر و بررسی سند تحول بنیادین نظام آموزش و پرورش و ... مورد بحث و تبادل نظر قرار داده است.
گفتنی است مستند مناظره «غیر محرمانه» به تهیه کنندگی علیرضا عاصم یوسفی، اجرای محمود احمدی افزادی و روایت مهدی بابایی کاریست از گروه امور اجتماعی که پنجشنبه و جمعه هر هفته ساعت 21 از شبکه دو به روی آنتن می رود و بازپخش آن جمعه ساعت 15 و یکشنبه ساعت 13:30 خواهد بود.

گالری
ارسال نظر
captcha
نظرسنجی