1395/8/7 |
13:45 |
شناسه خبر: 41590

گفت و گو با معاون رئیس قوه قضائیه در برنامه «زنده باد زندگی»

برنامه «زنده باد زندگی» شنبه 8 آبان ماه علاوه بر پاسداشت روز نوجوان و بسیج دانش آموزی با حضور معاون قوه قضائیه از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، حجت الاسلام و المسلمین شهریاری؛ معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه مهمان این برنامه است تا در خصوص کم و کیف آمار پرونده های قضایی با مجری برنامه گفت و گو کند.
همچنین به مناسبت روز نوجوان که مصادف با سالگرد شهادت محمد حسین فهمیده نوجوان 13 ساله بسیجی است این برنامه میزبان سعید محسن یوسفی؛ مستند ساز حوزه دفاع مقدس است تا علاوه بر گفت و گو پیرامون مستندسازی، بخش هایی از مستند «همکلاسی» با حضور وی به تصویر در آید.
روایت زندگی خانواده های مهاجر و فرزندان شان به همراه گفت و گو با مجتبی حیدری؛ عکاس جهادی از دیگر بخش های این برنامه است.
گفتنی است این برنامه واکاوی سبک زندگی اسلامی و ایرانی در جامعه معاصر، سرعت بخشی به فرآیند فعالیت های اجتماعی و زیر ذره بین قرار دادن موضوعات مبتلابه اجتماعی را رویکرد مفروض خود قرار داده است.
«زنده باد زندگی» کاری است ازگروه نهادهای اجتماعی که با تهیه کنندگی و اجرای محمدجعفر خسروی روزهای شنبه تا سه شنبه ساعت ۱۰:۳۰ از شبکه دو پخش می شود و بازپخش آن ساعت ۱۰ دقیقه بامداد روز بعد خواهد بود.

گالری
ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی