1395/8/12 |
13:00 |
شناسه خبر: 41601

بررسی مخاطرات ایمنی غذا در کشور در برنامه «غیر محرمانه»

مستند مناظره «غیر محرمانه» در برنامه این هفته خود که پنجشنبه و جمعه (13 و 14 آبان ماه) از شبکه دو سیما پخش می شود با تمرکز بر شعار "ایمنی غذایی از مزرعه تا سفره" به موضوع وضعیت تولید محصولات...مستند مناظره «غیر محرمانه» در برنامه این هفته خود که پنجشنبه و جمعه (13 و 14 آبان ماه) از شبکه دو سیما پخش می شود با تمرکز بر شعار "ایمنی غذایی از مزرعه تا سفره" به موضوع وضعیت تولید محصولات خوراکی در بخش های مختلف از صنعت تا کشاورزی پرداخته است.
به گزارش روابط عمومی شبکه دو، در برنامه اتاق فکرِ «غیرمحرمانه» که پنجشنبه سیزدهم آبان ماه پخش می‌شود شهریار اقتصادی؛ مدیر گروه تغذیه دانشکده پزشکی دانشگاه آزاد، زهرا عبداللهی؛ مدیرکل دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت و احمد قاسم؛ رئیس انجمن مقابله با گرسنگی کشور حضور پیدا کرده اند.
اتاق فکر این برنامه به تشریح تفاوت ایمنی غذایی و امنیت غذایی، چگونگی وضعیت ایمنی غذایی کشور و مروری بر دستگاه های متعددی که به عنوان نهاد ناظر به بهبود وضعیت ایمنی مواد خوراکی در حال فعالیتند اختصاص خواهد داشت.
در مناظره «غیر محرمانه» که جمعه چهاردهم آبان ماه پخش خواهد شد، جهانبخش سنجابی؛ رئیس پژوهشگاه استاندارد، محمد شجاع الدین؛ رئیس دفتر سلامت غذای وزارت جهاد کشاورزی و سهیل اسکندری؛ دبیر انجمن بهداشت و ایمنی مواد غذایی به ارائه نظرات و دیدگاه های خود می پردازند.
محور اصلی این مناظره حول تلاش های دولت پیرامون وضعیت ایمنی غذایی کشور، وضع قوانین مناسب در این حوزه و فعالیت انجمن های مردم نهاد می گردد.
«غیرمحرمانه» تا کنون موضوعات مختلفی را چون بررسی وضعیت صنعت خودروسازی، گردشگری در ایران؛ فرصت ها و تهدیدها، نگاهی به وضعیت بنزین و آلودگی هوا، جریانات مد و پوشاک در کشور، روشن کردن چندسویه واقعیت ترافیک، بنیان های اقتصاد مقاومتی و راهکارهای عملیاتی شدن آن، فرهنگ مدارا، حمایت از تولید ملی چرا و چگونه، دگردیسی های زبان فارسی در فضای مجازی، نگاهی ویژه به حاشیه نشینی، ضرورت توجه ویژه به نخبه پروری و ایده های برتر و بررسی سند تحول بنیادین نظام آموزش و پرورش، تعاملات فرهنگی و تجاری ایران و افغانستان و ... مورد بحث و تبادل نظر قرار داده است.

مستند مناظره «غیر محرمانه» به تهیه کنندگی علیرضا عاصم یوسفی و اجرای محمود احمدی افزادی با روایت مهدی بابایی کاری است از گروه امور اجتماعی که پنجشنبه و جمعه هر هفته ساعت ۲۱ از شبکه دو روی آنتن می رود و بازپخش آن جمعه ساعت 18:۳۰ و یکشنبه ساعت ۱۳:۳۰ خواهد بود.

گالری
ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی