1395/8/14 |
17:00 |
شناسه خبر: 41604

نگاهی بر بحث کیفیت دارو و مسمویت دارویی در برنامه 《زنده باد زندگی》

برنامه «زنده باد زندگی» شنبه 15 آبان ماه با حضور کارشناسان مختلف دریچه آگاهی و اطلاع رسانی در مباحث متعددی همچون موضوع دارو و مسمویت دارویی و پیامدها و آسیب های فضای مجازی را به روی بینندگان....

برنامه «زنده باد زندگی» شنبه 15 آبان ماه با حضور کارشناسان مختلف دریچه آگاهی و اطلاع رسانی در مباحث متعددی همچون موضوع دارو و مسمویت دارویی و پیامدها و آسیب های فضای مجازی را به روی بینندگان خود خواهد گشود.
به گزارش روابط عمومی شبکه دو، این برنامه با حضور امیر بقایی داروشناس و سم شناس مبحث مسمویت دارویی، عرضه و تقاضای دارو  و خدمات مرکز مشاوره دارویی در کشور را مورد بررسی قرار خواهد داد.
همچنین «زنده باد زندگی» میزبان فریبا درخشان نیا؛ مددکار اجتماعی است تا در خصوص  پیامدها و آسیب های فضای مجازی برای بانوان به بحث و تبادل نظر بپردازد.
گفتنی است این برنامه واکاوی سبک زندگی اسلامی و ایرانی در جامعه معاصر، سرعت بخشی به فرآیند فعالیت های اجتماعی و زیر ذره بین قرار دادن موضوعات مبتلابه اجتماعی را رویکرد مفروض خود قرار داده است.
«زنده باد زندگی» کاری است ازگروه نهادهای اجتماعی که با تهیه کنندگی و اجرای محمدجعفر خسروی روزهای شنبه تا سه شنبه ساعت ۱۰:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می شود و بازپخش آن ساعت ۱۰ دقیقه بامداد روز بعد خواهد بود.
ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی