1395/8/17 |
17:00 |
شناسه خبر: 41611

میرطاهر مظلومی با شانس به برنامه «ماماهوت» می آید

برنامه «ماماهوت» دوشنبه 17 آبان ماه میزبان میرطاهر مظلومی؛ بازیگر سینما و تلویزیون می شود تا موضوع «بخت و اقبال» را از ابعاد مختلف بررسی کند.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، در این قسمت از برنامه «ماماهوت» درباره اینکه آیا اساسا موضوع بخت و اقبال که به صورت عام آن را «شانس» می خوانند وجود خارجی دارد؟ افراد خوش شانس و بد شانس چه ویژگی هایی دارند و مسائلی از این دست، صحبت می شود.
مجموعه تلویزیونی «ماماهوت» روایت متفاوتی از دغدغه های اجتماعی خانواده های ایرانی با محوریت سبک زندگی و ساختاری عروسکیست. این برنامه با ایجاد فضایی بانشاط، موضوعات و دغدغه های روز را در قالب نمایش‌های عروسکی و حضور مهمانان مختلف به مخاطبین منتقل می کند.
ترویج یک خانواده مطلوب و سبک زندگی برتر اسلامی- ایرانی، وظایف، تکالیف و حقوق افراد در قبال یکدیگر و در قالب پیوندهای خانوادگی و ارتباطات درون‌شهری و ... در این برنامه مورد توجه قرار گرفته است.
گفتنی است «ماماهوت» کاریست از گروه خانواده و فرهنگ به تهیه‌کنندگی عباس صالحی، کارگردانی رزیتا غفاری و نویسندگی امیرعلی نبویان که شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت 19:15 از شبکه دو سیما پخش می شود.

 

ارسال نظر
captcha