1395/8/18 |
18:00 |
شناسه خبر: 41613

دندان های شکسته و روش های ترمیم آن در برنامه«یک فنجان سلامت»

افتادن دندان و شکستگی آنها به دلایل متفاوتی چون زمین خوردن در مدارس امری شایع است که برنامه «یک فنجان سلامت» چهارشنبه 19 آبان ماه به آن می پردازد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، موضوع گفت و گوی ویژه این برنامه با زهرا کمرروستا؛ دندانپزشک حول محور شکستگی دندان خواهد بود. این برنامه در بخش «کلینیک» نگاهی به بیماری های کودکان داشته و «سبک زندگی» این هفته سرفصل موفقیت را با حضور پریسا گلکاریان دنبال می کند. همچنین بخش «حقوق سلامت» برنامه میزبان ذبیح ا... واحدی است.

گفتنی است شعار اصلی برنامه «یک فنجان سلامت» پیشگیری قبل از درمان است و در آن تلاش شده روش های «خود مراقبتی» و داشتن یک خانواده سالم مورد بررسی قرار گیرد. «کافه سلامت» با تمرکز بر طب سنتی، «سبک زندگی» با محوریت سلامت روح و روان، «کلینیک» با موضوع راهکارهایی برای سلامت جسم، «خبرخوان»  با مرور آخرین اخبار حوزه پزشکی و سلامت در ایران  و جهان و «حقوق سلامت» با هدف آشنایی با حقوق متقابل بیمار و پزشک از جمله بخش های این برنامه است.

«یک فنجان سلامت» به تهیه‌کنندگی سهیل سلیمانی و اجرای زهرا شوقی کاری از گروه امور اجتماعی است که چهارشنبه هر هفته ساعت 10:45از شبکه دو سیما پخش می شود.

 

 

ارسال نظر
captcha