1395/8/18 |
18:30 |
شناسه خبر: 41615

بررسی دستگاه نشاءکار سبزیجات و ایده طراحی محصولات گردشگری در «دات آی آر»

برنامه «دات آی آر» سه شنبه و چهارشنبه ( 18 و 19 آبان ماه) به بررسی دستگاه نشاءکار سبزیجات و سیستم طراحی محصولات گردشگری تجربه محور اختصاص دارد که هر دو ایده در شرکت های دانش بنیان طراحی شده اند.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، سه شنبه 18 آبان امید میرمحمد صادقی مهمان «دات آی آر» است تا در خصوص ویژگی ها و کارآیی دستگاه «نشاءکار سبزیجات» به بیان توضیحاتی بپردازد.

گفته می شود این دستگاه جزو شش تکنولوژی برتر دنیاست. از جمله نقاط تمایز این دستگاه نیز می توان به سرعت بیشتر در امر نشاءکاری، کیفیت مناسب و افزایش چشمگیر بهره وری اشاره کرد.

همچنین چهارشنبه 19 آبان آزاده آهنگریان طراح ایده «ارائه خدمات و محصولات گردشگری تجربه محور» در این برنامه حضور خواهد داشت. در این طرح با استفاده از نرم افزارها و ماکت ها به معرفی دقیق تر صنعت گردشگری پرداخته می شود و نمونه هایی از اماکن و مناطق گردشگری در معرض دید افراد قرار می گیرد.

گفتنی است هدف این برنامه تصویر اقتصاد دانش بنیان و ترویج استفاده از ایده های برتر برای کسب موفقیت در فضای کسب و کار است و در این راستا کسانی که با وجود محدودیت های گوناگون، راه های نوینی برای کسب درآمد از علم و خلق ایده های کارآمد یافته اند به این برنامه دعوت می شوند.

«دات آی آر» با حمایت ستاد توسعه فرهنگ، علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان در گروه امور اجتماعی شبکه دو سیما تولید شده و با تهیه کنندگی ابوالفضل صفری و کارگردانی و اجرای آرمین قاسم زاده سه شنبه و چهارشنبه هر هفته ساعت 19:50 به روی آنتن می رود.

 

 

 

 

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی