1395/8/25 |
17:01 |
شناسه خبر: 41633

صید غیرمجاز پرندگان شکاری و مهاجر در برنامه «طبیعت 360 درجه»

برنامه «طبیعت 360 درجه» پنجشنبه 27 آبان ماه با موضوع پرندگان شکاری و مهاجر و صید غیرمجاز آنها به مخاطبان حوزه محیط زیست تقدیم می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، برنامه طبیعت 360 درجه میزبان علی تیموری؛ مدیرکل شکار و صید سازمان حفاظت از محیط زیست و علیرضا هاشمی؛ کارشناس حیات وحش و پرنده نگر است تا در باره صید غیرمجاز و تجارت غیر قانونی پرندگان شکاری و مهاجر به بحث و تبادل نظر بپردازند.
آغاز فصل سرما، زمان مهاجرت پرندگان است. همه ساله تعداد زیادی از پرندگان مهاجر در شمال و جنوب کشور به خصوص تالاب های استان های مازندران و خوزستان به صورت غیر قانونی صید و یا شکار می شوند که حجم بالای تخلفات عزمی جدی را برای مبارزه و جلوگیری از این اتفاق و صید پرندگان شکاری طلب می کند.
برنامه «طبیعت 360 درجه» با رویکرد بررسی پرونده های مختلف زیست محیطی در حوزه های طبیعی و انسانی و با دعوت از مهمانان مختلف مسائل مبتلابه محیط زیست امروز ایران را با نگاهی موشکافانه و دقیق بررسی می کند.
«طبیعت 360 درجه» کاریست ازگروه نهادهای اجتماعی با تهیه کنندگی و اجرای پرهام دیباج که پنجشنبه هرهفته ساعت 15 از شبکه دو سیما پخش می شود.

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی