1395/8/25 |
16:55 |
شناسه خبر: 41634

بررسی مشکلات تغذیه نوزادان و ناهنجاری های فک و صورت در برنامه «یک فنجان سلامت»

برنامه «یک فنجان سلامت» چهارشنبه 26 آبان ماه میزبان کارشناسان مختلفی است تا اطلاعات پزشکی مفیدی را در خصوص ناهنجاری های فک و صورت و بهداشت و تغذیه نوزادان به مخاطبان برنامه تقدیم کند.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، عبدالرضا جمیلیان؛ متخصص ارتودنسی و استاد دانشگاه به پاسخگویی پیام های مخاطبان در خصوص ناهنجاری های فک و صورت می پردازد. این برنامه در بخش «کلینیک» با حضور ناصر علی حمیدی متخصص کودکان، بهداشت و تغذیه نوزادان نگاهی به بیماری های کودکان داشته و به بررسی مشکل رفلکس معده در نوزادان می پردازد.
«سبک زندگی» این هفته سرفصل راه های رسیدن موفقیت را با حضور پریسا گلکاریان دنبال می کند. همچنین بخش «حقوق سلامت» میزبان ذبیح ا... واحدی است تا در خصوص قوانین کار در مطب های پزشکی به بحث و گفت و گو بنشیند.
گفتنی است شعار اصلی برنامه «یک فنجان سلامت» پیشگیری قبل از درمان است و در آن تلاش شده روش های «خود مراقبتی» و داشتن یک خانواده سالم مورد بررسی قرار گیرد. «کافه سلامت» با تمرکز بر طب سنتی، «سبک زندگی» با محوریت سلامت روح و روان، «کلینیک» با موضوع راهکارهایی برای سلامت جسم، «خبرخوان» با مرور آخرین اخبار حوزه پزشکی و سلامت در ایران و جهان و «حقوق سلامت» با هدف آشنایی با حقوق متقابل بیمار و پزشک از جمله بخش های این برنامه است.
«یک فنجان سلامت» به تهیه‌کنندگی سهیل سلیمانی و اجرای زهرا شوقی کاری از گروه امور اجتماعی است که چهارشنبه هر هفته ساعت 10:45از شبکه دو سیما پخش می شود.

ارسال نظر
captcha