1395/9/1 |
18:05 |
شناسه خبر: 41657

کوروش سلیمانی و زهره حمیدی مهمان برنامه «ماماهوت» می شوند

برنامه «ماماهوت» دوشنبه و چهارشنبه اول و سوم آذر ماه میزبان دو تن از بازیگران سینما و تلویزیون می شود تا موضوع «الگو» و «انتقام» را از ابعاد مختلف بررسی کند.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، زهره حمیدی دوشنبه مهمان این برنامه است تا با رزیتا غفاری مجری برنامه به بحث و گفت و گو بپردازد. همچنین «ماماهوت» چهارشنبه با حضور کوروش سلیمانی به بررسی موضوع «انتقام» خواهد پرداخت.

مجموعه تلویزیونی «ماماهوت» روایت متفاوتی از دغدغه های اجتماعی خانواده های ایرانی با محوریت سبک زندگی و ساختاری عروسکیست. این برنامه با ایجاد فضایی بانشاط، موضوعات و دغدغه های روز را در قالب نمایش‌های عروسکی و حضور مهمانان مختلف به مخاطبین منتقل می کند.

 ترویج یک خانواده مطلوب و سبک زندگی برتر اسلامی- ایرانی، وظایف، تکالیف و حقوق افراد در قبال یکدیگر و در قالب پیوندهای خانوادگی و ارتباطات درون‌شهری و ... در این برنامه مورد توجه قرار گرفته است.

گفتنی است «ماماهوت» کاریست از گروه خانواده و فرهنگ به تهیه‌کنندگی عباس صالحی، کارگردانی رزیتا غفاری و نویسندگی امیرعلی نبویان که شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت 19:15 از شبکه دو سیما پخش می شود.

 

 

ارسال نظر
captcha
نظرسنجی