1395/9/2 |
16:22 |
شناسه خبر: 41659

آشنایی با دو ایده «مانیتورینگ شبکه فشار ضعیف برق» و سامانه «آراد» در برنامه «دات آی آر»

«مانیتورینگ شبکه فشار ضعیف برق» و سامانه «آراد» عنوان دو ایده ای هستند که سه شنبه و چهارشنبه 2 و 3 آذر ماه در برنامه «دات آی آر» بررسی خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، سه شنبه 2 آذرماه در برنامه «دات آی آر» شاهد بررسی سامانه تحت وب «آراد» خواهیم بود. این ایده که توسط امید رفیعی است در یک شرکت دانش بنیان طراحی شده در نگهداری و تعمیرات واحدهای صنعتی و سازمان های مختلف کاربرد دارد.
همچنین چهارشنبه 3 آذرماه این برنامه میزبان یوسف کاظمی طراح سیستم RTU)) یا مانیتورینگ شبکه فشار ضعیف برق است. قابلیت این سیستم اعلام قطعی برق، شناسایی فیوزهای آسیب دیده و تشخیص عیوب اجزای شبکه های فشار ضعیف برق است.
«دات آی آر» یک برنامه علمی، اجتماعی می باشد که با معرفی ایده ها و استعدادهای برتر ضمن تکیه بر سبک زندگی اسلامی و ایرانی، اهرمی برای تشویق جامعه به قدم زدن در محیط علم به شمار می رود و در بطن خود واجد آموزش های لازم در خصوص چگونگی به بار نشستن ایده هاست.
گفتنی است «دات آی آر» با مشارکت ستاد توسعه فرهنگ، علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان در گروه امور اجتماعی شبکه دو سیما تهیه شده و با تهیه کنندگی ابوالفضل صفری و کارگردانی و اجرای آرمین قاسم زاده سه شنبه و چهارشنبه هر هفته ساعت 20:00 از شبکه دو سیما به روی آنتن می رود.

 

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی