1395/9/9 |
15:00 |
شناسه خبر: 41688

گزارشی از جشنواره دریایی کیش و مروری بر ساخت «ماده ایمن ساز ضد رسوب» در «دات آی آر»

برنامه «دات آی آر» سه شنبه 9 آذرماه میزبان جوانِ طراح «ماده ایمن ساز ضد رسوب، خردگی و زنگ» مطابق با استانداردهای جهانی است تا در خصوص تولید این ماده با سازنده آن به گفت و گو بپردازد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، عبدالحمید مصدق که با همکاری یک شرکت دانش بنیان موفق به  تولید این دستگاه شده در خصوص کاربردهای این ماده در صنعت، خودروسازی، ساختمان سازی و ... توضیحاتی تکمیلی ارائه خواهد کرد. 
همچنین این برنامه چهارشنبه 10 آذرماه گزارشی از جشنواره دریایی کیش را برای بینندگان خود آماده کرده که در آن به معرفی دستاوردهای حوزه هوایی پرداخته شده است.
«دات آی آر» یک برنامه علمی، اجتماعی است که با معرفی استعدادهای برتر ضمن تکیه بر سبک زندگی اسلامی و ایرانی، اهرمی برای تشویق جامعه به قدم زدن در محیط علم به شمار می رود و در بطن خود واجد آموزش های لازم در خصوص چگونگی به بار نشستن ایده هاست. 
گفتنی است این برنامه با حمایت ستاد توسعه فرهنگ، علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان در گروه امور اجتماعی شبکه دو سیما تهیه شده و با تهیه کنندگی ابوالفضل صفری و کارگردانی و اجرای آرمین قاسم زاده سه شنبه و چهارشنبه هر هفته ساعت 19:50 از شبکه دو سیما به روی آنتن می رود.
ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی