1395/9/9 |
16:33 |
شناسه خبر: 41693

سوگواری برای امام هشتم در برنامه «کوی محبت»

ویژه برنامه «کوی محبت» در شب شهادت ثامن الحجج؛ امام رضا (ع)؛ مصادف با سه شنبه 9 آذر ساعت 19:00 با مرثیه خوانی سیدرضا نریمانی و سخنانی از حجت الاسلام ماندگاری از حرم مطهر رضوی همراه با عزاداران...

 
ویژه برنامه «کوی محبت» در شب شهادت ثامن الحجج؛ امام رضا (ع)؛ مصادف با سه شنبه 9 آذر ساعت 19:00 با مرثیه خوانی سیدرضا نریمانی و سخنانی از حجت الاسلام ماندگاری از حرم مطهر رضوی همراه با عزاداران این امام همام خواهد بود. 
به گزارش روابط عمومی شبکه دو، «کوی محبت» که ارتباط معنوی با حرم مطهر امام رضا (ع) را در روزهای پایانی ماه صفر برای بینندگان این شبکه فراهم کرده بود، امروز (سه شنبه 9 آذر) با مرثیه خوانی سید رضا نریمانی از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت به سوگ هشتمین اختر فروزان آسمان ولایت و امامت خواهد نشست.
همچنین در بخش دیگری از برنامه حجت الاسلام و المسلمین محمد مهدی ماندگاری در باب سیره رفتاری و زندگانی امام رضا(ع) به بیان نکاتی خواهد پرداخت. 
گفتنی است برنامه «کوی محبت» با هدف آشنایی بیشتر با سیره و روش اهل بیت(ع) و با بهره گیری از حضور کارشناسان مذهبی از بقاع متبرکه، امامزاده ها و اماکن زیارتی مهمان مخاطبان خود می شود.
این برنامه کاری است از گروه امور اجتماعی شبکه دو سیما به تهیه‌کنندگی و اجرای سید مصطفی موسوی که به مناسبت ایام شهادت امام رضا (ع)  سه شنبه ساعت 19 و 23:30 و چهارشنبه ساعت 10:00 با حضور کارشناسان و مرثیه خوانان اهل بیت (ع) به روی آنتن می رود.
ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی