1395/10/30 |
01:19 |
شناسه خبر: 41732

سینمایی"میان ماندن و رفتن"

جمعه 1395/11/01 ساعت: 8

خلاصه فیلم:

مجید نان آور خانواده ای پنج نفره است که سرپرست آن در پی وقوع حادثه ای زمینگیر شده است و با " پارچه نویسی" تلاش می کند تا بخشی از بار مجید را بر دوش کشد اما پسر ارشد خانواده منصور، که با برادر کوچکتر متفاوت است او را ترغیب می کند تا غیر قانونی از مرز جنوبی خارج شده و با کار در کشورهای شیخ نشین پول بیشتری را روانه خانه کند. منصور فردی به اسم عبدل را به مجید معرفی می کند که در جنوب کارش رد کردن غیر قانونی افراد است. در این بین صاحب خانه خانواده مجید حسن آقا، مقداری پول و طلا به او می دهد تا به کردستان رفته وسایل جهیزیه دخترش را برایش خریداری کند. مجید به جنوب می رود، غافل از اینکه عبدل در واقع همدست برادر او منصور است و قرار شده مجید را به جای خلوتی برده پول و طلاهایش را دزدیده و او را رها کند.
در کشمکش بین مجید و عبدل، بالاخره مجید موفق می شود عبدل را کت بسته به دام بیندازد. در این بین منصور هم از راه رسیده و مجید متوجه همه چیز می شود. پایان داستان هم با سر رسیدن پلیس رقم می خورد.

 

اطلاعات تکمیلی:

کارگردان: بهروز شعیبی

تهیه کننده: حمید مولوی

بازیگران اصلی: ساعد سهیلی، جواد عزتی، محمود جعفری، فریبا جدیکار، رضا رادمنش، گلاره عباسی، مهدی باطبی، سجاد دیرمینا، مصطفی ساسانی و الیکا ناصری

سال تولید: 1388

کشور سازنده: سیما فیلم

مدت (دقیقه): 82:00

ارسال نظر
captcha