1395/10/16 |
17:09 |
شناسه خبر: 41742

نگاهی به سینمای اجتماعی سیروس الوند در «سینما دو»

ششمین قسمت از برنامه «سینما دو» پنجشنبه 16 دى ماه ساعت 23:30 با نگاهی به آثار سینمایی سیروس الوند؛ فیلمساز کشورمان از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، در این برنامه سیروس الوند؛ فیلمساز، جواد طوسی؛ منتقد سینمایی و محمد خزاعی؛ مجری- کارشناس برنامه در کنار مسعود کوثری؛ جامعه شناس و بهزاد آزادی خزاعی کارگردان جوان کشورمان حاضر می شوند تا درباره سینمای اجتماعی سیروس الوند با نگاهی ویژه تر به فیلم سینمایی «یک بار برای همیشه» ساخته فیلمساز حاضر، به بحث و تبادل نظر بپردازند.
در اکثر آثار سینمایی این کارگردان سینمای ایران بر سر دو راهی انتخاب قرار گرفتن شخصیت ها دیده می شود. از این رو «سینما دو» نیز برنامه این هفته خود را به این موضوع اختصاص داده است.
همچنین مجید مظفری؛ بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون و جهانگیر میرشکاری؛ صدابردار نیز در بخش قاب ملاقات مهمان این برنامه خواهند بود.
گفتنی است «سینما دو» هر هفته میزبان یک کارگردان مطرح سینمای ایران، یک کارگردان جوان به همراه یک کارشناس و صاحب نظر غالبا جامعه شناس است که پیرامون یکی از آثار اجتماعی کارگردان مدعو در حضور علاقمندان و دانشجویان سینما و تئاتر کشور به بحث و تبادل نظر می پردازند.
گزارش های موضوعی و مردمی، قاب ملاقات؛ گفت و گو با بازیگران و یکی از اعضای اصناف سینمای ایران، گزارشِ فیلم و ... از جمله بخش های در نظر گرفته شده برای این برنامه است.
از عوامل دست اندرکار این برنامه سینمایی می توان به زهرا غزنویان و حامد جلیلوند؛ نویسندگان برنامه، مجید میر فخرایی؛ طراح دکور، بهزاد عبدی؛ موسیقی متن، مدیرتولید و مجری طرح؛ پیمانه طهماسبی اشاره کرد.
برنامه «سینما دو» به تهیه کنندگی عباس یداللهی و کارگردانی حمیدرضا معدنچی کاری است از گروه نهادهای اجتماعی که پنجشنبه هر هفته ساعت 23:30 از شبکه دو سیما پخش می شود.

گالری
ارسال نظر
captcha