1395/11/5 |
15:15 |
شناسه خبر: 41750

بررسی دو ایده دانش بنیان در حوزه های کشاورزی و طب در برنامه «دات آی آر»

برنامه «دات آی آر» سه شنبه و چهارشنبه 5 و 6 بهمن ماه ساعت 19:45 با دو ایده در حوزه های کشاورزی و طب به علاقمندان اقتصاد دانش محور تقدیم خواهد شد.

 
به گزارش روابط عمومی شبکه دو، سه شنبه 5 بهمن ماه کوروش اسد سنگابی در برنامه حاضر می شود تا پیرامون ایده خود در رابطه با «ترکیبات ضد سرمازدگی گیاهان» و «ترکیبات ضد شوری خاک» که برای اولین بار در ایران مورد استفاده قرار می گیرد توضیحاتی ارائه کند.
طرح دیگری که برنامه «دات آی آر» چهارشنبه 6 بهمن ماه با حضور محمد حسین شیخی به آن می پردازد، « الکترودهای یک بار مصرف برای رصد عصب های بدن » نام دارد. 
«دات آی آر» با هدف تحقق اقتصاد دانش بنیان و ترویج استفاده از ایده های برتر برای کسب موفقیت در فضای کسب و کار تولید شده و در این راستا کسانی که با وجود محدودیت های گوناگون، راه های نوینی برای کسب درآمد و خلق ایده های کارآمد یافته اند به این برنامه دعوت می شوند.
گفتنی است این برنامه با حمایت ستاد توسعه فرهنگ، علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان کاری است از گروه نهادهای اجتماعی شبکه دو سیما که با تهیه کنندگی ابوالفضل صفری و کارگردانی و اجرای آرمین قاسم زاده سه شنبه و چهارشنبه هر هفته ساعت 19:45 از شبکه دو سیما به روی آنتن می رود.
ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی