1395/10/29 |
14:59 |
شناسه خبر: 41753

به مناسبت روز هوای پاک؛ بررسی راهکارهای کاهش آلودگی هوا در برنامه «طبیعت 360 درجه»

بررسی ابعاد مختلف آلودگی هوا و یافتن راهکارهای مناسب برای رفع معضل هوای تهران و کلان شهرهای دگیر کشورمان موضوعیست که برنامه «طبیعت 360 درجه» به مناسبت 29 دی؛ روز هوای پاک به آن می پردازد.به گزارش روابط عمومی شبکه دو، در این برنامه که چهارشنبه 29 دی ماه ساعت 11 به صورت زنده پخش می شود، ‎سعید محجوبی؛ مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، داوود میرخانی رشتی؛‎ مشاور انجمن خودرو سازان و ‎علی اصغر رجبی؛ ‎رییس مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم حضور خواهند داشت و راهکارهای موثر پیرامون کاهش و مقابله با آلودگی هوا را بررسی می کنند.
سوخت خودروها، از رده خارج کردن خودروهای قدیمی و فرسوده، استفاده از انرژی های تجدید پذیر، توجه به محیط زیست و پاک نگه داشتن هوای شهر به عنوان یک وظیفه همگانیاز جمله مواردی است که در برنامه «طبیعت 360 درجه» این هفته مورد توجه قرار می گیرد.
گفتنی است این برنامه با رویکرد بررسی پرونده های مختلف زیست محیطی در حوزه های طبیعی و انسانی و با دعوت از مهمانان مختلف مسائل مبتلابه محیط زیست امروز ایران را با نگاهی موشکافانه و دقیق بررسی می کند.
«طبیعت 360 درجه» کاریست ازگروه نهادهای اجتماعی با تهیه کنندگی و اجرای پرهام دیباج که به صورت ثابت پنجشنبه هر هفته ساعت ۱۵ از شبکه دو سیما پخش می شود.

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی