1395/11/1 |
14:35 |
شناسه خبر: 41775

«از آسمان» روایت می کند: همراه با شهید «بیدی» از جبهه های دفاع مقدس تا شهادت در مسیر دفاع از حریم اسلام

برنامه «از آسمان» در برنامه این هفته خود که جمعه یک بهمن ماه ساعت 16:45 از شبکه دو سیما پخش می شود به سراغ روایت صفحاتی از زندگی شهید «مهدی بیدی» از ...

برنامه «از آسمان» در برنامه این هفته خود که جمعه یک بهمن ماه ساعت 16:45 از شبکه دو سیما پخش می شود به سراغ روایت صفحاتی از زندگی شهید «مهدی بیدی» از حضور در عرصه دفاع مقدس تا شهادت در مسیر دفاع از حریم اسلام رفته است.
به گزارش روابط عمومی شبکه دو، «از آسمان» در ادامۀ مسیر تولید برنامه برای شهدای مدافع حرم ، این بار به سراغ «مهدی بیدی» بسیجی تازه پا به سن گذاشته ای رفته که به صورت داوطلبانه و با پیگیری فراوان به همراه جمعی از رزمنده های لشکر عملیاتی 27 محمد رسول الله (ص) عازم جبهه های دفاع از حریم اهل بیت علیهم السلام شد.
از آسمان در این روایت خود با سه فرزند، همسر، همرزمان و دوستان شهید گفتگو کرده است. شهید «مهدی بیدی» در سن 16سالگی 9 ماه جنگیدن در جبهه های دفاع مقدس را تجربه کرده بود و پس از شهادت نیز به درخواست خود در روستای بید از توابع شهرستان سبزوار به خاک سپرده شد.
«از آسمان» کاری است از گروه اجتماعی فرهنگی شبکه دو که با نگاهی به شهدای نسل سوم و مدافع حرم به نقل روایاتی از این ستارگان آسمان حماسه و شهادت می پردازد. این برنامه به کارگردانی و تهیه کنندگی امیر خورشیدی فرد جمعه هر هفته ساعت ۱۶:۴۵ از شبکه دو سیما پخش می شود.

ارسال نظر
captcha