1395/11/12 |
13:53 |
شناسه خبر: 41822

خبرگزاری صبا: شیوع مریضی میخی در «محله گل و بلبل۲» دردسرساز شد!

شیوع مریضی میخی برای اهالی «محله گل و بلبل۲» دردسرهای تازه و جالبی ایجاد می کند. قسمتهای جدیدی از مجموعه تلویزیونی «محله گل و بلبل۲» امروز سه شنبه و فردا چهارشنبه ساعت ۱۹ روی آنتن شبکه دوم سیما...

شیوع مریضی میخی برای اهالی «محله گل و بلبل۲» دردسرهای تازه و جالبی ایجاد می کند. قسمتهای جدیدی از مجموعه تلویزیونی «محله گل و بلبل۲» امروز سه شنبه و فردا چهارشنبه ساعت ۱۹ روی آنتن شبکه دوم سیما می روند.

به گزارش  خبرگزاری صبا، موضوع این قسمت از سریال «محله گل و بلبل۲» پرسش و پاسخ است. دراین داستان که طی بخشهای ۲۴ و ۲۵ امروز و فردا روی آنتن می رود،خواهیم دید: تبلت بچه های گلدون خان دچار مشکل می شود و او برای اینکه جلوی بچه هایش کم نیاورد،مدعی می شود می تواند خودش تبلتها را درست کند. گلدون خان برای تعمیر تبلتها هرچه می کند،موفق نمی شود و مشکل آنها بیشتر می شود. او به ناچار گوشی همراه خودش را در اختیار بچه ها قرار می دهد.این کار نادرست گلدون خان موجب می شود بچه هایش دچار مریضی میخی می شوند تا اینکه...

«محله گل و بلبل۲» به تهیه‌کنندگی مسلم آقاجان‌زاده، کارگردانی احمد درویشعلی پور، اجرای داریوش فرضیایی و نویسندگی محمد درویشعلی پور هر روز ساعت ۱۹ روی آنتن شبکه دو می رود.این برنامه جمعه ها هم در دو باکس ساعت ۱۰:۲۰ تکرار و ساعت ۱۹ پخش جدیدی دارد.سازندگان سریال همچنان در لوکیشنهای این مجموعه که  دکورهای متعددی در منطقه دهکده المپیک هستند،کار تصویربرداری را ادامه می دهند.

ماجراهای این سریال در یک محله خیالی و با حضور شهروندانی بامزه و متفاوت پیگیری می‌شود و با پرداختن به موضوعات اجتماعی  می‌کوشد رفتارهای اجتماعی درست را به کودکان بیاموزد.
.در این محله خیالی، داریوش فرضیایی،‌‌ بهنوش بختیاری،‌ نادر سلیمانی، سارا خوئینی ها،امیر نوری،ملیکا شریفی نیا، نعیمه نظام دوست، امیرمحمد متقیان،‌ ابراهیم شفیعی،فرهاد بشارتی،‌امیر سهیلی،جواد انصافی،آرش میراحمدی،مجید صیادی و (بازیگران خردسال) عرفان برزین،صدرا محرمی،آرشیدا سادات سید پور،ارمیا خندان و ... بازی دارند.عروسک گردانان این برنامه فروزان بهرام پور،محمد اعلمی و عارفه عباسی هستند.همچنین شوکت حجت،سامان مظلومی و نازنین حقیری نیز به ترتیب صداپیشگی عروسکهای یاور،داور و باور را به عهده دارند.

سایر عوامل اصلی این مجموعه عبارتند از:طرح:محمدحسین خلیفه،مدیر تولید:علی رحیم زاده،مدیر تصویربرداری:محمود صالحی،صدابردار:بهروز عابدینی،طراح گریم: شهرام خلج،طراح صحنه و لباس: سحرگوران،طراح دکور:ارغوان شیبانی،اجرای دکور:رضا مفاخری،ساخت عروسک:محمد اعلمی،تدوین:امید شهلایی،آهنگساز :مهرداد نصرتی،طراح جلوه های ویژه:علی زارع،دستیار اول کارگردان و برنامه ریز:مجید موثق،منشی صحنه:بهاره حسینی،دستیاران کارگردان:سجاد قراگزلو،مهدا رضایی،عکاس:لیلا خوش کنار،تصویربرداران:شهریار کاووسی،شهروز کاووسی، مدیر تدارکات:پویا نوذری و مشاور رسانه ای:هادی داداشی.
ارسال نظر
captcha