1395/10/24 |
19:31 |
شناسه خبر: 41835

ایسنا: «هشت و نیم دقیقه» ادامه‌ ندارد گریه‌ شبنم قلی‌خانی پس از تماشای بازی آشا محرابی

اولین قسمت از برنامه صبحگاهی شبکه دو با حضور دو تن از عوامل سریال «هشت و نیم دقیقه» همراه بود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی برنامه صبحگاهی «با صبح»، اولین قسمت از این برنامه امروز با اجرای عبداله روا به روی آنتن شبکه دو رفت و شبنم قلی‌خانی - بازیگر «هشت و نیم دقیقه» - و بابک کایدان، نویسنده سریال در برنامه حاضر شدند.

قسمت گفت‌وگوی مهمانان و مجری مختص به بیان خاطرات مهمانان از سریال «هشت ونیم دقیقه» بود. قلی‌خانی مطرح کرد که از کاراکتر یکتا چیزهای زیادی آموخته و نقش را خیلی دوست داشته است.

بابک کایدان هم به عنوان خاطره از سکانس چهلم سریال و بازی آشا محرابی یاد کرد که شبنم قلی‌خانی با دیدن بازی او گریه کرده بود.

این نویسنده همچتیت در پاسخ به سوال مجری که آیا قسمت دوم «هشت ونیم دقیقه» ساخته می‌شود؟ گفت: نه؛ به نظر من این قصه به پایان رسیده است.

هر شب برای دخترم لالایی می‌خوانم
 

در بخشی از این برنامه قلی‌خانی از تجربیات سحرخیزی خود به ویژه بعد از مادر شدن گفت و بیان کرد: برای انجام برخی کارها مثل ورزش، کارهای بانکی و به گردش بردن شانا صبح‌ها بیرون می‌روم.

او در ادامه از لالایی‌هایی که برای دخترش شانا می‌خواند صحبت کرد و گفت: هر شب برای دخترم لالایی‌ می‌خوانم، این لالایی‌ها را اغلب از خودم می‌سازم.

نویسنده «هشت و نیم دقیقه» هم در پاسخ به این سوال که هر روز چه ساعتی بیدار می‌شود؟ گفت: معمولا هر روز ساعت هشت و نیم بیدارم؛ با یکی از دوستان صمیمی‌ام پدرام کریمی به ورزش می‌رویم.

بابک کایدان با دم‌نوشی به استودیوی «باصبح» آمده بود که روا و قلی‌خانی محتویات این دمنوش را از او پرسیدند و خیلی علاقه‌مند بودند تا از آن استفاده کنند.

پیشنهاد بازیگری طنز کایدان به روا

در قسمت‌های پایانی برنامه کایدان به روا (مجری برنامه) پیشنهاد بازیگری در ژانر طنز را داد و روا از این پیشنهاد استقبال کرد (با خنده).

پایان بخش اولین روز از برنامه «باصبح» هم پخش کلیپ محمد (ص) با صدای فرهاد بود.

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی