1395/11/12 |
15:06 |
شناسه خبر: 41858

پایگاه اطلاع رسانی سیما: نگاهی به سینمای پس از انقلاب با مروری بر کارنامه جشنواره فیلم فجر

دهمین قسمت از برنامه «سینما دو» پنجشنبه 14 بهمن، ساعت 23:30، با نگاهی به سینمای پس از انقلاب و تورق سی و چهار دوره برگزاری جشنواره فیلم فجر از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در این برنامه طهماسب صلح جو، محمد تقی فهیم و جواد طوسی، از فعالان عرصه نقد سینمایی و محمد خزاعی، مجری_کارشناس برنامه درباره تاثیر پدیده انقلاب اسلامی در سینمای کشور به بحث و تبادل نظر می پردازند.

همچنین این قسمت از برنامه «سینما دو» با توجه به ایام برگزاری جشنواره فیلم فجر به عنوان یکی از معتبرترین رویدادهای سینمایی کشور، حاوی گزارش های مختلفی از حال و هوای این روزهای جشنواره سی و پنجم به همراه گفت و گو با فیلم سازان و سینماگران حاضر در این دوره از جشنواره خواهد بود.

 این برنامه در ایام برگزاری سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر با استقرار در برج میلاد، محل نمایش فیلم برای اهالی رسانه، گزارش های ویژه ای را برای علاقه مندان به سینما تدارک دیده است.

برنامه «سینما دو» به تهیه کنندگی عباس یداللهی و کارگردانی حمیدرضا معدنچی کاری است از گروه نهادهای اجتماعی که پنجشنبه هر هفته ساعت 23:30 از شبکه دو سیما پخش می شود.

ارسال نظر
captcha