1395/11/27 |
11:47 |
شناسه خبر: 41859

بررسی دو ایده دانش بنیان در حوزه های پزشکی و خودرو در برنامه «دات آی آر»

برنامه «دات آی آر» سه شنبه و چهارشنبه 26 و 27 بهمن ماه ساعت 19:45 با دو ایده در حوزه های پزشکی و خودرو به علاقمندان اقتصادِ دانش محور تقدیم خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، سه شنبه 26 بهمن ماه محمد عبدا... بیگی در برنامه حاضر می شود تا پیرامون ایده خود در رابطه با « الکترودهای یک بار مصرف برای رصد عصب های بدن» که برای اولین بار در ایران مورد استفاده قرار می گیرد و تلفیقی از چند رشته پزشکیست توضیحاتی ارائه کند.
طرح دیگری که برنامه «دات آی آر» چهارشنبه 27 بهمن ماه با حضور کوشا خان نخجوانی به آن می پردازد، «دستگاه تست باتری های خودرو» نام دارد. حجم کوچک و دارای بودن خاصیت کاهنده الکترویونی که بار الکتریکی را به مقدار زیادی کاهش می دهد، از ویژگی های این دستگاه است.
«دات آی آر» با هدف تحقق اقتصاد دانش بنیان و ترویج استفاده از ایده های برتر برای کسب موفقیت در فضای کسب و کار تولید شده و در این راستا کسانی که با وجود محدودیت های گوناگون، راه های نوینی برای کسب درآمد و خلق ایده های کارآمد یافته اند به این برنامه دعوت می شوند.
گفتنی است این برنامه با حمایت ستاد توسعه فرهنگ، علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان کاری است از گروه نهادهای اجتماعی شبکه دو سیما که با تهیه کنندگی ابوالفضل صفری و کارگردانی و اجرای آرمین قاسم زاده سه شنبه و چهارشنبه هر هفته ساعت 19:45 از شبکه دو سیما به روی آنتن می رود.

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی