1395/12/9 |
15:30 |
شناسه خبر: 41898

دست پخت های خودمانی دو ورزشکار در شبکه دو

ابراهیم میرزاپور و آرش میراسماعیلی؛ دو ورزشکار نام آور کشورمان دوشنبه 9 اسفند ماه مهمان «دست پخت های خودمانی» خواهند بود تا در یک مصاف دوستانه به طبخ اسپاگتی با سبزیجات بپردازند.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، این برنامه که با ساختاری مسابقه گونه تقدیم بینندگان می شود هر هفته به یک استان سفر می کند و این هفته نیز به معرفی غذاها، لباس ها و فرهنگ بومی استانِ چهارفصل لرستان می پردازد.
ابراهیم میرزاپور دروازه بان سابق تیم ملی و آرش میراسماعیلی جودوکارِ قهرمان دو دوره مسابقات قهرمانی جودوی جهان در وزن ۶۶ کیلوگرم هر دو به خطّه لرستان تعلق دارند.
همچنین اجرای این برنامه نیز بر عهده حسین رفیعی و روشنک عجمیان خواهد بود که در کنار یک متخصص تغذیه و یک کارشناس فرهنگ عامه تلاش می کنند برنامه ای مفید و مفرح را به بینندگان این برنامه تقدیم کنند.
«دست پخت های خودمانی» با هدف ترویج سنت های خوب ایرانی؛ غذاهای اصیل و مزه های از یاد رفته، فرصتی فراهم می کند تا در کنار آموزش آشپزی و یادآوری داشته های فرهنگی؛ فضایی شاد برای خانواده های ایرانی رقم بخورد.
این برنامه به تهیه کنندگی و کارگردانی فریدالدین نیکجو کاریست از گروه خانواده شبکه دو که دوشنبه و چهارشنبه هر هفته ساعت 19:45 از این شبکه پخش می شود.

ارسال نظر
captcha