1396/2/5 |
12:02 |
شناسه خبر: 41955

مدیر شبکه دو سیما در گفت‌وگو با شبستان عنوان کرد: کیفی‌سازی برنامه ها فریضه است/ مضایق مالی سدی برای کیفیت برنامه‌های تلویزیونی

خبرگزاری شبستان: محمدرضا جعفری جلوه معتقد است که مضایق شدید مالی و پشتیبانی هایی که باید صورت بگیرد، دو سد بر سر راه کیفی سازی برنامه های تلویزیونی است.

«محمدرضا جعفری جلوه» مدیر شبکه دو سیما در گفت‌وگو با خبرنگار تلویزیون شبستان درباره برنامه های سال 96 این شبکه و اینکه کیفیت در این برنامه ها چقدر مدنظر بوده است، توضیح داد: به هر حال تلاش بر کیفی سازی برنامه ها یک فریضه و بر عهده همه ما است. همچنین در کمّیت نیز باید پاسخگو باشیم و دیده شویم تا مخاطب رضایت داشته باشد و طبیعتاً باید در کیفیت آثار بکوشیم تا به بهترین شکل ممکن این اتفاق بیفتد. البته در شرایط کنونی با توجه به مضایق شدید مالی و پشتیبانی هایی که باید صورت بگیرد، امر کیفی سازی تا حدی تحت شعاع قرار گرفته است اما علیرغم این واقعیت سخت و تلخ، بر این باور هستم که در خصوص کارهای کیفی، توفیقات کمی حاصل نشده است.

 

وی در ادامه به برنامه «کام شیرین» که با محتوای خانوادگی از شبکه دو روی آنتن می رود، اشاره کرد و گفت: این برنامه با کیفیت، آموزنده، جذاب و تاثیرگذار است که باید نظیر چنین برنامه هایی را باید برای طیف های دیگر مخاطبان در موضوعات دیگر در نظر بگیریم.

 

جعفری جلوه به «محله گل و بلبل» به عنوان دیگر برنامه با کیفیت شبکه دو اشاره کرد و افزود: برنامه «محله گل و بلبل» نیز با ساخت کاملاً متفاوت نسبت به دوره های قبلی‌اش، به عنوان یک اثر نمایشی و با حداکثر کیفیت مطلوب ارائه می شود.

 

مدیر شبکه دو سیما در پایان با بیان اینکه دستور کار این شبکه تولید با کیفیت و ارتقای کیفیت است، اظهار کرد: فیلم ها و سریال های شبکه دو نیز با توجه به این دو هدف ساخته می شوند به ویژه اینکه سریال و فیلم، اثرگذارترین برنامه های تلویزیونی به حساب می آیند و مخاطبان توقع بیشتری نیز دارند و امیدوارم که در این خصوص توفیق روزافزون داشته باشیم.

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی