1396/2/11 |
12:19 |
شناسه خبر: 41967

یعقوبی در گفت و گو با میزان: کام شیرین و روایت مسیر موفقیت افراد/ با خشم نمی‌توان دیگران را کنترل کرد

خبرگزاری میزان- تهیه کننده برنامه " کام شیرین " با اشاره به اینکه این برنامه مسیر موفقیت افراد را روایت می‌کند، به این موضوع اشاره کرد که با خشم نمی‌توان دیگران را کنترل کرد.

مرتضی یعقوبی تهیه کننده برنامه تلویزیونی " کام شیرین " در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان گفت: در ابتدای قسمت پنجاه و هشتم " کام شیرین " کارشناس برنامه توضیحاتی را که باعث رسیدن او به جایگاه تدریس در دانشگاه و موفقیت او در این زمینه شده، بیان‌می کند.
 
وی یادآور: در بخش دیگری از " کام شیرین " نامور بر چالش سازش تاکید و به این نکته اشاره می‌کند که بیننده‌های برنامه می‌توانند تصاویر خانوادگی خود از چالش "سازش با تلفن همراه" را برای این برنامه ارسال کنند.
 
یعقوبی اظهار کرد: خواندن پیامک‌های بیننده‌ها و پاسخ دادن توسط کارشناس برنامه به آن‌ها، بخش دیگری از این برنامه تلویزیونی را تشکیل می‌دهد.
 
وی خاطرنشان کرد: همچنین در این برنامه به این موضوع اشاره می‌شود اینکه برخی افراد با خشمگین شدن و تندخویی تلاش می‌کنند دیگران را کنترل کنند، کاملا در اشتباه هستند و خشم و پرخاشگری در بچه‌ها زمانی بروز پیدا می‌کند که آن‌ها تصور می‌کنند پدر و مادر به حرفشان گوش نمی‌دهند.
 
گفتنی است، برنامه تلویزیونی "کام شیرین" به تهیه کنندگی مرتضی یعقوبی و محمد سلیم کیا شنبه تا سه شنبه ساعت ۱۱ صبح با حضور دکتر هومن نامور کارشناس روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود. تکرار هر برنامه نیز همان شب ساعت ۲۳:۵۰ پخش می‌شود.
 
این برنامه در گروه خانواده و فرهنگ شبکه دو و با مشارکت موسسه فرهنگی هنری شهید همت تولید شده است.
ارسال نظر
captcha
نظرسنجی