1396/2/13 |
20:28 |
شناسه خبر: 41977

پایگاه اطلاع رسانی سیما: عادل یراقی با «امتحان نهایی» به «سینما دو» می رود

برنامه «سینما دو» پنجشنبه؛ 14 اردیبهشت ماه میزبان کارگردان و برخی عوامل فیلم در حال اکران «امتحان نهایی» با بازی شهاب حسینی و طرحی از زنده یاد عباس کیارستمی خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ عادل یراقی کارگردان و نویسنده فیلم «امتحان نهایی» در برنامه «سینما دو» حاضر می‌شود تا پیرامون این فیلم سینمایی با کارشناس و مجری برنامه به گفت‌وگو بنشیند.
همچنین امیرحسین سلامتی و بهنام عسگری بازیگران این فیلم در بخش «قاب ملاقات» برای بینندگان این برنامه از «امتحان نهایی» خواهند گفت. مروری بر مهمترین اخبار سینمای ایران در هفته ای که گذشت از دیگر بخش های این برنامه سینمایی است.

گفتنی است «سینما دو» هر هفته میزبان یک کارگردان سینمای ایران است که با حضور منتقدان و کارشناسان برنامه به بحث و تبادل نظر درباره‌ آخرین ساخته کارگردان مدعو می‌پردازند. همچنین پرداختن به اتفاقات سینمای ایران، گزارش رویدادهای سینمایی و مردمی، گفت و گو با بازیگران، اعضای اصناف مختلف سینمای ایران، گزارشِ فیلم و ... از جمله بخش های در نظر گرفته شده برای این برنامه است.

از عوامل دست‌اندرکار این برنامه سینمایی می‌توان به مجید میر فخرایی؛ طراح دکور، بهزاد عبدی؛ موسیقی متن، مدیرتولید و مجری طرح؛ پیمانه طهماسبی و مشاور رسانه ای؛ مینا مقرب صمدی اشاره کرد.
برنامه «سینما دو» به تهیه‌کنندگی عباس یداللهی و کارگردانی حمیدرضا معدنچی کاری است از گروه نهادهای اجتماعی که پنجشنبه هر هفته ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

ارسال نظر
captcha