1396/2/18 |
15:02 |
شناسه خبر: 41980

آموزش روش های کنترل خشم در برنامه «عصر خانواده»

برنامه «عصر خانواده» دوشنبه 18 اردیبهشت ماه در بخش کارشناسی خود به آموزش روش های کنترل خشم در موقعیت های مختلف خواهد پرداخت.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، «عصر خانواده» در این قسمت از برنامه خود میزبان طاهره کرمانی رنجبر است تا به بررسی کارشناسی موضوع برنامه بپردازد. همچنین طی گزارشی از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، یک عنوان کتاب روانشناسی مرتبط در زمینه کنترل خشم به خانواده ها معرفی خواهد شد.
آموزش طرز کاشت و نگهداری سبزیجات ارگانیک در آپارتمان و نحوه تهیه نوشیدنی های سنتی و خنک قابل استفاده در فصل تابستان در کنار کلیپ های مناسبتی میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان از دیگر بخش های این برنامه است.
برنامه «عصر خانواده» با رویکرد بهبود و اصلاح سبک زندگی به صورت تخصصی به موضوعات خانواده محور پرداخته و لذت حضور در کانون خانواده و ارائه راهکارها و ایده‌های مناسب را برای طرح الگوی خانواده مطلوب ایرانی ـ اسلامی در دستور کار دارد.
این کاریست از گروه خانواده به تهیه کنندگی علی اکبر کریمی و اجرای گیتی خامنه، شیرین صمدی و محمود رضا قدیریان که با موضوعات و بخش های متنوعی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش می شود.

 

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی