1396/2/20 |
13:41 |
شناسه خبر: 41986

بازدید معاون منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان صدا و سیما از پشت صحنه «محله گل و بلبل 2 »

احمد شهریاری؛ معاون منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان صدا و سیما به همراه جمعى از مدیران شبکه دو سیما، از پشت صحنه مجموعه تلویزیونی «محله گل و بلبل 2» بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، احمد شهریاری ضمن قدردانی و تشکر از تلاش های گروه سازنده، حجم دکورها و فضاسازی این مجموعه را در کنار محتوای کیفی مطلوبِ آن، قابل توجه و ارزنده دانست و ابراز امیدواری کرد که با حمایت از مجموعه های موفق و پرمخاطب سیما، تولید این گونه برنامه ها استمرار یابد.

همچنین محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه دو سیما نیز با اشاره به تغییر روند این برنامه از یک مجموعه مجری محور به یک مجموعه حرفه ای نمایشی، محله گل و بلبل را به عنوان تجربه ای متفاوت ارزیابی کرد و افزود: «این مجموعه نمایشی علی رغم اینکه ارتباط خود را با کودکان و نوجوانان حفظ کرده، برای والدین هم جذاب است. این نکته در کنار تدارک برنامه سال تحویل96 توسط همین گروه که بازخورد و استقبال خوب مخاطبین را به دنبال داشت، شایان توجه است.»
در جریان این دیدار، چند آیتم از ویژه برنامه نورورزی مجموعه تلویزیونی «محله گل و بلبل2 » برای حاضرین پخش شد و یک سکانس از سریال نیز در حضور مهمانان و عوامل فیلمبرداری شد.

مجموعه تلویزیونی «محله گل و بلبل 2» به تهیه کنندگی مسلم آقاجانزاده هر روز بعدازظهر ساعت 19 از شبکه دو سیما پخش می شود.

 

گالری
ارسال نظر
captcha