1396/3/18 |
16:15 |
شناسه خبر: 42021

روایتی از زندگی یکی از شهدای عملیات کربلای 5 در برنامه «از آسمان»

برنامه «از آسمان» در برنامه این هفته خود که پنجشنبه 18 خرداد ماه ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش می شود به سراغ روایت جلوه هایی از زندگی شهید «علیرضا هاشم نژاد» که در عملیات کربلای 5 به مقام شهادت...
برنامه «از آسمان» در برنامه این هفته خود که پنجشنبه 18 خرداد ماه ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش می شود به سراغ روایت جلوه هایی از زندگی شهید «علیرضا هاشم نژاد» که در عملیات کربلای 5 به مقام  شهادت نائل شد، رفته است.
به گزارش روابط عمومی شبکه دو، برنامه «از آسمان» برای تولید این برنامه به شهر شیراز سفر کرده تا در گفت و گو با خانواده و دوستان شهید زوایای شخصیتِ آسمانی و بزرگ این سردار گرانقدر را به تصویر کشد.
آخرین مسئولیت جوان کاردان، ارزشی و مومن شیرازی سردار شهید «علیرضا هاشم نژاد» سرپرستی مخابرات لشکر ۱۹ فجر بود.

شهید هاشم نژاد در دوران دفاع مقدس از نظر اخلاقی الگوی رزمنده ها و از بُعد نظامی فرمانده مقتدر آنها بود. این شهید والامقام در عملیات های متعددی شرکت کرد و سرانجام در عملیات کربلای ۵ به شهادت رسید.

«از آسمان» کاری است از گروه امور اجتماعی شبکه دو که با نگاهی به شهدای نسل سوم، مدافع حرم و حماسه آفرینان دفاع مقدس  به نقل روایاتی از این ستارگان آسمان ایثار و شهادت می پردازد. این برنامه به کارگردانی و تهیه کنندگی امیر خورشیدی فرد هفدهمین سال فعالیت خود را پشت سر می گذارد و پنجشنبه هر هفته ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش می شود.

ارسال نظر
captcha