1396/3/19 |
16:41 |
شناسه خبر: 42024

با آری مردمی صورت می گیرد؛ انتخاب راه یافتگان به مرحله نهایی مسابقه «بهترین شو»

برنامه «بهترین شو» که با هدف استعدادیابی کودکان و نوجوانان این سرزمین و با حضور عموهای فیتیله ای از شبکه دو سیما پخش می شود، این روزها به مرحله حساسی رسیده است.


به گزارش روابط عمومی شبکه دو، برنامه «بهترین شو» که از نوروز 96 تقدیم مخاطبان این شبکه شده؛ این روزها در حال انتخاب 10 نفر شرکت کننده مرحله نهایی است که با آرای مردم برگزیده خواهند شد.
در این مسابقه 28 نفر از کودکان و نوجوانان با استعدادهای گوناگون ورزشی، علمی، هنری و ... جواز ورود به مرحله نیمه نهایی را به دست آوردند که از این تعداد 10 فینالیستِ مرحله نهایی با آرای مردم انتخاب و معرفی خواهند شد. در برنامه این جمعه نیز که 19 خرداد ساعت 15:00 پخش می شود مخاطبان می توانند هنرنمایی کوچکترین دختر قصه گوی ایران و حرکات اعجاب انگیز پسرِ ژیمناستیک کار را مشاهده کنند.
گفتنی است میزان رای دادن و حجم اشتراک مردم در این برنامه فراتر از انتظار بوده که از استقبال خانواده ها از این مسابقه حکایت دارد. همچنین ثبت نام فصل بعدی برنامه شروع شده و علاقمندان می توانند با تهیه یک فیلم و ارسال آن به آدرسی که در برنامه ذکر می شود، در سری بعدی مسابقه «بهترین شو» شرکت کنند.
برنامه «بهترین شو» کاری است از گروه کودک و نوجوان به تهیه کنندگی علیرضا آقایی که جمعه ها ساعت 15:00 از شبکه دو سیما پخش می شود و بازپخش آن نیز  پنجشنبه ساعت 15:00 خواهد بود.

ارسال نظر
captcha